1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

פניה לשגרירות ארה"ב לבקש אישור להכניס קנאביס, נדחתה

הנושא בפורום 'דיווחים מהמגזין' פורסם ע"י יוספה, ‏7/10/18.

1. יוספה

יוספה חבר חדש

לייקים:
    0
    אני מתכוונת לנסוע לכמה שבועות לארה"ב ושמעתי שעל מנת לאפשר הכנסת קנאביס לארה"ב צריך לתרגם את הרשיון הישראלי ולקבל על גבי האישור חתימה נוטריונית ועם זה לגשת לשגרירות. החלטתי לבדוק מול השגרירות את הנושא וקבלתי תשובה שהם לא מאפשרים הכנסת קנאביס ולא משנה הסיבה
    under any circumstances
    כלומר, אני בבעיה. לא יכולה לקחת איתי ולא יכולה לקנות שם. CBD קל לקנות שם אבל קנאביס רפואי (שמן במקרה שלי) לא ניתן בעיקר במדינה אליה אני נוסעת.
    האם יש למישהו כאן מידע שונה? הצעה? רעיון? תודה מראש

2. Dani420

Dani420 קנאביסט

לייקים:
    91
    שימי לב לא להגיד בכניסה לארה"ב שאת משתמשת בקנאביס.
    לאיזו מדינה את נוסעת שם? לדעתי אם זה רק שמן אין בעיה. תורידי את כל התוויות ושימי את זה בתיק של הקוסמטיקה וכו'. אף אחד לא יחפש בקבוקון שמן זית מסכן.

3. יוספה

יוספה חבר חדש

לייקים:
    0
    אני לא יודעת מתי ביקרת בארה"ב אבל כמעט בכל פעם שאני עוברת את ההגירה עוברים שוטרים עם כלבים שמריחים את מטען היד של כל העומדים בתור. אני משערת שגם בודקים את המזוודות מתישהו. אני לא מוכנה לסכן את עצמי במקום כל כך פרנואידי כמו בכניסה לארה"ב. לו היה לי את האומץ לנסות להכניס שמן לארה"ב לא הייתי שואלת. בכל אופן תודה.

4. asaf1

asaf1 קנאביסט

לייקים:
    43
    את רצינית?
    לי יש רישיון לקנאביס!
    והדבר האחרון שאני אעשה, הוא ללכת לשגרירות ארצות הברית ולבקש להיכנס עם קנאביס לשם...
    יש מצב ששרפת את עצמך עם ארצות הברית בפעם הבאה שתרצי לקבל ויזה.

ארצות הברית היא יבשת שמחמירה מאוד עם כל מה שקשור עם סמים.
    אומנם ישנם לא מעט מדינות שעשו מהלך לעבור ללגליזציה, אבל החוק והממשל הפדרלי שהוא זה שקובע בסופו של יום מי נכנס לארה"ב ומי ומי לא נכנס וכנ"ל גם לגבי יציאה. והממשל הפדרלי הוא לא בעד ודווקא מאוד נגד כרגע כמובן...

אני בכל אופן לא הייתי עושה מהלך כזה..

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!