1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

פעם קיבלתם שחורה ? ספרו

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Kafa la kafe, ‏4/12/21.

1. Kafa la kafe

Kafa la kafe חבר חדש

לייקים:
    0
    ספרו איך הרגשתם וממה
    מעניין אותי לדעת אם יש פה חלק שקיבל אותה כמוני

2. RB05

RB05 חבר חדש

לייקים:
    0
    סטלה ראשונה שלי, גיל 15, אחרי כמה פעמים שעישנתי גראס אבל לא השפיע כל כך כי לא הצלחתי לשאוף בפעמים הקודמות
    הייתי לבד לגמרי בפארק בלילה, לא הבנתי בכמויות וכל זה אז דחפתי גרם צונאמי (מי שלא מכיר, באותו זמן היה הרפואי הכי חזק בארץ) לגוינט נקי בלי פארש ועישנתי הכל שם
    לקראת הסוף אני שם ראש שניה על ספסל, איך שאני מרים את הראש אני בוהה בעץ שמולי לכמה שניות, ופתאום אני מבין שאכלתי סטלה
    לקח כמה שניות להתרגל ואז פשוט נלחצתי מזה, מפה זה כבר נהיה וואחד סיפור שלא יכנס פה ולא נראה לי יעניין, אבל זאת בערך השחורה היחידה באמת שקיבלתי, מאז הכל סבבה

3. Weed khalifa

Weed khalifa חבר חדש

לייקים:
    0
    הסטלה הראשונה שלי, גיל 16 כיתה י.
    אני וחבר קנינו מאיזה חבר מהשכבה שלנו 4 גוינטים נקיים בלי פארש שהחבר שקנינו ממנו גילגל אותם, אחרי פעם אחת שניסינו לעשן ולא שאפנו לריאות כי לא ידענו שצריך חחח (ובזבזנו שני גוינטים על לא לשאוף לריאות!!!), אז דיברתי עם איזה מישהו שאמר ש"חייב לשאוף לריאות אחרת לא ישפיע!!" וזה וזה.. אז הוא מן הסתם צודק.

אחרי איזה כמה ימים אני והחבר שקנינו את הוויד הלכנו אחרי בית ספר ליער שיש ליד הבית ספר ועישנו שם. לא ידענו כמויות לא כלום, ואני לקחתי איזה 5 שאכטות ברצף מהגוינט הנקי, השתעלתי את החיים, מעולם לא הכנסתי עשן לריאות, הרגשתי את כל הקנה נשימה שרוף. מפה לשם אחרי איזה דקה או שתיים שהשתעלתי אני מתחיל להרגיש הרגשה כל כך מוזרה ומלחיצה.
    הרגשתי שכשאני מזיז את הראש הוא זז בסלואומושן ובכללי כל הגוף זז בסלואומושן ולא הבנתי מה קורה לי ויובש אדיר בפה והרגשתי שכל הגוף שלי נשאב לתוך הקרקעשל היער כשישבתי וזה היה נורא.

זה היה הסטלה הראשונה והכי שחורה שהייתה

4. TheOneAndOnly

TheOneAndOnly חבר חדש

לייקים:
    0
    עישנתי פעם ראשונה בגיל 16, גם באותו אז זמן לקחתי כדורים לדיכאון אז כבר אז לא הייתי הכי 100 מבחינה נפשית, בכל אופן לא היה לי מושג איך להתעסק עם קנאביס, וחשבתי שלקסס זה לגזור את העלים שנמצאים על הפרח אז ישבתי איזה חצי שעה, והתחלתי לגזור את העלים עד שזה הרגיש שמשהו לא מסתדר פה חח

בכל אופן לא היה לי מושג איך לגלגל גוינט והתעצבנתי כבר מזה שישבתי חצי שעה לפני, וכל מה שאני רוצה זה לנסות לעשן, אז גזרתי את הפרח לגושים קטנים, והכנתי את הגוינט הכי גרוע אי פעם, שחצי מהדבר של הנייר בכלל לא נדבק, והכל רווחים של אוויר, בהתחלה הדלקתי, וזה נדלק לשנייה ונכבה, ואז ניסתי מאוד מהר להדליק ולקחת שכטה וחצי מהגוינט נשרף בזמן שלקחתי את השכטה, וזה היה ההתחלה של הגיהנום, הכל התחיל להסתובב, לא ידעתי מה הלוז, חשבתי שזה כמו אלכוהול בכלל, מחרדה התקשרתי להורים שלי וסיפרתי להם שעישנתי (הם אשכנזים מאוד סאחים שלא נגעו בבירה בחיים שלהם) והם אמרו שהם באים הביתה, תוך כדי התקשרתי למישהו שאני מכיר שהוא סטלן, והתחלתי לדבר איתו, ובאמצע השיחה ננעלה לי הלסת, ואני עושה לו קולות בטלפון של "מממממ" (מי שיודע, יודע) כאילו יש לי דבק סלוטפ על הפה, הוא אומר לי שאני סתם אוכל סרטים, והוא שלח לי טרנסים ואמר לי "שב תקשיב והכל יהיה טוב"

ההורים שלי הגיעו, ומצאו אותי שוכב על המיטה, אמא שלי צורחת, חושבת שאני גוסס, ואבא שלי התקשר לאיזה מישהו שהיה עושה סמים לשעבר והחליט שהוא עוזר לאנשים להפסיק, ואני מתחיל לשאול אותו שאם עישנתי סאטיבה אם אני יכול להירדם, כי היה רשום באינטרנט שזה מעורר, והוא אומר שבטח שאפשר להירדם, ופשוט התעלפתי וזהו.

יום למחרת, היה לי מורה פרטי, ובאמצע השיעור היה לי התקף חרדה, כאילו הסטלה קוראת עוד פעם, והוא נתן לי קסנסק שהעיף אותי לעננים.

וזה כל מה שאני זוכר מאותה תקופה חח
    עד היום יש פה את הפוסט שפירסמתי כמה ימים אחרי הסטלה הזאתי.

#4 TheOneAndOnly, ‏4/10/23
    נערך לאחרונה ב: ‏4/10/23
  5. Taltal2

Taltal2 חבר חדש

לייקים:
    0
    אני קיבלתי שחורה רצינית פעם בכיתה י פעם שלישית רביעית וואלה עישנו כמה חברים בגינה והלכנו לבית של חבר מהגינה אני מרגיש שאני לא מרגיש טוב ולא מצליח ללכת אני לא יודע להסביר אבל כאילו שומע את השקט כל שנייה שלא מדברים אני שומע את זה ומרגיש שזה נצח שכבתי במיטה בבית של חבר וידידה עזרה לי מאוד וניסתה לשמח אותי הרגשתי שאני הוזה והולך למות ופתאום בבום הקאתי וזה שיחרר החבר כעס אבל בסוף הכל הסתדר אבל חצי שנה אחרי זה לא עישנתי ולקחתי דיי קשה כמה ימים אחרי זה הרגשתי שזה לא עבר ופחדתי שלא יעבור לתמיד היה היום הכי פחות כיף בחיים שלי ובחיים לא ארצה להגיש את זה שוב מאז היה עוד שחורה קטנה שעברה מהר ותמיד בסוף זה עובר זה מה שצריך לזכור

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!