1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

פעם ראשונה בחיים פטריות בגיל 18

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י Sami, ‏4/12/19.

1. Sami

Sami חבר חדש

לייקים:
    0
    סיימתי ללמוד לפני כמה חודשים תכף מתגייס ואני טס לאמסטרדם עם כמה חברים ואני ועוד חבר הולכים לנסות את הפטריות ושמעתי וקראתי הרבה על פסיכדליה וכל הדברים הללו אבל בחיים לא ניסיתי רק אמדי פעם אחת והפעם אני מנסה פטריות ורציתי לדעת בתור בן אדם שקצת פרנואיד וקצת חושש מדברים חדשים אם זה יכןל לבוא לי פתאום אינטנסיבי מדי שאני חסר שליטה ורק מרגיש רע ואיזה פטריות לקחת אם יש משו שרק ווייבים טובים וקצת הזיות וממה להמנע מאיזה סוגים

2. blhablha2

blhablha2 חבר חדש

לייקים:
    0
    ענית לעצמך.
    אל תיקח אם יש את החשש הכי קטן אפילו. הטריפ יכול לדפוק אותך לפעמים בגלל זה.
    תנסה לעשות SET AND SETTING ואז תיקח פטרייה אחת. משם תזרום.

3. קנאביס וצדק

קנאביס וצדק קנאביסט

לייקים:
    52
    קודם כל חשוב שזה יבא באווירה הכי טובה שיש, עם חברים טובים שנוח ונעים לך להיות איתם, במקום שנעים ונוח לך, אולי בטבע, להמנע מדברים שליליים ועל כל מקרה לזכור שזה טריפ- והוא עובר אחרי כמה שעות, ארוך ככל שיהיה, זאת השפעה שנגמרת.
    איזה פטריות? פסילוסיב קובנסיס מומלץ בתור התחלה.
    כמה לאכול? תפתח באיזה 2 גרם ומשם בתכלס זה תלוי בגוף שלך ואיך שהוא מקבל את זה, תמתין איזה 40 דק' ואם מרגיש שחלש אפשר לחזק.
    זהו בגדול, שמור על עצמך, שמור על בטיחות, תהנה באמסטרדם ואל תשכח להתפנק על הירק שם.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!