1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

פעם ראשונה, מה מומלץ?

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י legalshit, ‏29/2/16.

1. legalshit

legalshit חבר חדש

לייקים:
    0
    אני וחבר שלי רוצים לקנות מפטריית הקסמים ולא יודעים מה מתאים לנו (בחיים לא התנסנו בכל סוג של סם (למעט אלכוהול)).

ירדנו מהקטע של הסמים ההזייתיים בגלל הHPPD, ואנחנו מתלבטים בין הWild Dagga, תמצית ווילד דגגה - Wild Dagga x20 או התמצית מריחואנילה - Marihuanilla x25 Extract.

מה מומלץ לפעם ראשונה?
    איך כדאי לצרוך את זה?
    מהן ההשפעות?
    האם זה ממכר?
    בכמה זה יעלה את הסיכויים למחלות נפשיות(פסיכוזה וכו')?

סליחה על כל החפירות, תודה לעוזרים!!!:)

2. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    קודם כל תתחיל בקנאביס, אם ניסית רק אלכוהול.
    לאן אתה מחפש לקפוץ בדיוק?? חכה קצת, תנסה קודם קנאביס.
    גם קנאביס יכול להפוך לך את התחת(סליחה על הביטוי)
    אני ראיתי מחשיש איכותי(אמסטרדם) צורות גיאומטריות וכל מיני דברים נחמדים שמזכירים אפילו השפעה של פטריות.
    כנ"ל קנאביס רפואי.
    לא מכירה את כל הצמחים האלו שכתבת עליהם ואני לא חושבת שכדאי כ"כ לנסות אותם.
    (נערך עקב חוסר צורך במידע שנכתב על הפטריות)

#2 What_ever, ‏1/3/16
    נערך לאחרונה ב: ‏2/3/16
    flox אוהב/ת את זה.
  3. legalshit

legalshit חבר חדש

לייקים:
    0
    את כל הדברים שכתבת כבר ידעתי, אני ספציפית שואל על הצמחים האלה כי הם חוקיים אז הם יותר מבוקרים מקנאביס וגם יש להם השפעה דומה.
    בנוגע לקטע של הפטריות וכל שאר ההזיות ירדתי מהן בגלל הhppd, שבשונה מפסיכוזה זה לא עובר בתורשה ולא קשור למחלות נפשיות אחרות.

תודה בכל מקרה:)

אם מישהו מכיר את הצמחים האלה שיגיב בבקשה, זה דחוףףף

4. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    סבבה, אבל HPPD לא בהכרח קורה לכל אדם והבנתי שזה יותר נפוץ על LSD.
    בכל אופן אני מציעה שתתחיל מקנאביס במקום לנסות כל מיני צמחים פסיכאדלים. אל תקפוץ למדרגות גבוהות מדי כי אתה לא תדע איך להתמודד עם ה"דלקה".
    ד.א, נסה לחפש מידע בארוויד

5. Impala

Impala חבר חדש

לייקים:
    8
    HPPD לא פשוט מופיע ככה סתם. זה קורה רק עם צורכים כמות גדולה מאוד או יום אחרי יום אחרי יום אחרי יומיים אחרי יום אחרי יום אחרי יומיים סמים פסיכודליים, HPPD או הדאגה הכי מזערית ואפסית בעת צריכת סמים פסיכודליים.

אוקיי חבר, אפשר לשאול מה הגיל שלך? אם אתה לא יכול להשיג מריחואנה וחושב לעשות טבילה פעם ראשונה בעזרת ״סמים חוקיים״ אני מציע לך להתאזר בסבלנות, לעשות מאמץ ולהשיג מריחואנה.
    אם אתה בגיל צעיר ועדיין לא בעל קשרים להשיג מריחואנה אני מציע לך להתאזר בסבלנות ולחכות שתגדל קצת ומרי ג׳יין כבר תמצא אותך, אבל זה לא אומר שאתה לא יכול לחפש.
    אם אתה גר לבד או עם הורים ממש גברים, ולא יכול להשיג מריחואנה אני מציע לך לקנות זרעים, להתאזר בסבלנות עד שייגדל ולעשן מפרי יצירתך ויהיה לך גם סיפור ראשון מגניב. זה לא מאוד קשה אבל מצריך השקעה מועטה.
    אם אין לך סבלנות, כנראה אתה ילד. אם אתה כן ילד, אז סמים הזייתים, כן HPPD או לא HPPD, מחוץ לשאלה.

בכל אופן, שני הדברים האלה לא מי יודע מה ולמרות שיש פוטנציאל הם ממש לא קרובים לוויד ומאוד מאכזבים. אל תצפה ליותר מדי. תקנה את הווילד דאגה אבל שוב, אל תצפה ליותר מדי ולך תדע איזו חוויה תהיה לך ועוד חוויה ראשונה מ-״סמים״. למרות שאלכוהול זה סם. חוקי אבל סם.

cannabisnaut אוהב/ת את זה.
  6. Ronenamos

Ronenamos חבר חדש

לייקים:
    12
    אני מכיר את המריחונאלה והווילד דגגה רק מחוויות של אנשים,
    אבל רציתי להגיד לך משהו חשוב שהוא בא אחרי המון ניסיון,
    תיזהר מאוד מחומרים חוקיים - אנשים ממעיטים בזה בגלל שהם אומרים אם זה חוקי זה בטוח - בולשיטטט אחד הגדול

7. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    אני רק שמעתי שיש לזה טעם מגעיל וזה לא עושה כלום.

8. legalshit

legalshit חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה על העזרה, ירדתי מהרעיון של הווילד דאגה והמריחואנלה.
    אעשה קנאביס במקום;)

כמה גרם צריך לשים בתה קנאביס בפעם הראשונה?

9. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    לא שמים קנאביס בתה לרוב. תגלגל לך סיגריה עם קצת טבק וקצת ירוק שקססת עם גריינדר..או שתוכל לקצוץ את הפרח עם מספריים.
    תקנה נייר גלגול מיוחד, ממליצה על RAW שבו יש פילטרים שמיועדים לג'וינטים(לא פילטר ספוג של הסיגריה, לא מתאים).
    או שאתה יכול לקנות בקיוסקים יש "קונוסים" מיוחדים של ג'וינט ריק מגולגל שאתה רק מכניס לתוכו את הטבק ואת הירוק.
    ממליצה שתקנה קונוס לפעם הראשונה, זה בא בגודל קינג סייז. שמה לך לינקים לתמונות

http://www.sixthseal.com/archive/February2003/c_two.jpg

http://www.marijuana.com.pt/images/cones_party_5_pp.jpg

פשוט תמלא את זה ותקח שאיפה לריאות. לא חזק מדי שלא תשתעל. תכניס את העשן לריאות ותחכה איזה 5 שניות ואז תוציא את העשן.
    או שתעשה כאילו אתה "בולע" את העשן זה יעזור לך.
    בהצלחה :)

10. legalshit

legalshit חבר חדש

לייקים:
    0
    אני אישית מעדיף לצרוך את זה בשתייה, אבל ננסה ג'ויינט.
    תודה רבה:)

11. cannabisnaut

cannabisnaut קנאביסט

לייקים:
    32
    אתה יכול לאדות אם יש לך איך להשיג מאדה. אם לא אז תגלגל ג'וני נקי (בלי טבק) וקח רק כמה שאיפות 2-3 ותחכה לפחות 5 דקות ותראה איך זה משפיע עלייך ואם זה מספיק לך, ורק אז תשאף עוד.תשתדל לקחת לריאות ולהחזיק מעט.

12. BlackGhost

BlackGhost קנאביסט על

לייקים:
    188
    בפעמים הראשונות תשאף שאיפה או שתיים ולא יותר, שלא תקבל סטלה אינטנסיבית מידי.
    בהצלחה :)

13. legalshit

legalshit חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה רבה:)

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!