1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

פרוג'קטור לד 50w

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י Mr.marij, ‏18/9/14.

1. Mr.marij

Mr.marij חבר חדש

לייקים:
    0
    אהלן חברה בקשר לתאורה מה אתם אומרים על הפרוג'קטור הזה לגידול של צמח אחד בחלל קטן (55X30) + חיזוק של cfl 48w ?

http://enerled.co.il/shop/led-flood-lighting/%D7%A4%D7%A8%D7%95%D7%96%D7%A7%D7%98%D7%95%D7%A8-%D7%9C%D7%93%D7%99%D7%9D-50

והאם יש חשיבות רבה לספקטרום הצבע (אור קר לגדילה אור חם לפריחה) בזנים אוטומטים? ואם כן איך אני יודע מתי להחליף את מערכת התאורה לשלב הפריחה ?
    תודה ובוקר טוב לכולם :weed-2::weed-2:

2. Mr.marij

Mr.marij חבר חדש

לייקים:
    0
    מישהו? עזרה דחוף

3. Mr.marij

Mr.marij חבר חדש

לייקים:
    0
    אגרונום? אולי מישהו יעזור לי מת כבר להנביט

4. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    יכול לעבוד.

האם אתה מתכנן להשתמש בלד לכל הגידול או רק להנבטה?
    יכול להיות שתרצה להוסיף עוד קצת תאורה.

5. Mr.marij

Mr.marij חבר חדש

לייקים:
    0
    עדכון
    הרכבתי את הארון מותקנים בו 2 נורות cfl 32w ואחת 48w ופרוגקטור לד 10w של חברת יונדאי ...
    הנורות הללו אמורות לשמש אותי לכל שלב הצמיחה, האם זה מספיק? ולגבי ספקטרום האור? לחכות שהצמח יתחיל להפריח ואז להחליף תאורה או לעשות זאת לבד ואם כן מתי?( מדובר בזן אוטומטי)
    תודה רבה ,..

6. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    כמה צמחים? על איזה שטח?
    כמה יבול אתה רוצה לקבל?

7. Mr.marij

Mr.marij חבר חדש

לייקים:
    0
    צמח אחד שטח פנים של 30x55
    וכמובן יבול רב ככל הנית

8. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    אם אתה רוצה הרבה יבול כדאי לך לשדרג את התאורה.
    כי תאורה כמו שלך לצמח אוטומטי לא תניב לך הרבה.

9. Mr.marij

Mr.marij חבר חדש

לייקים:
    0
    על איזה תאורה היית ממליץ? יש לי בעיית חום בגלל החלל הקטן ככה שזו צריכה להיות מנורה שלא מתחממת יותר מידי וכמובן שהעלות שלה תהיה סבירה, אם אוסיף עוד מנורות cfl או לד בעוצמה סבירה יעזור או שפשוט סוג התאורה לא מתאים?
    ולגבי צבע האור מתי להחליף כשהצמח מתחיל לפרוח או מתי שנראה לי שהוא מוכן?
    תודה רבה על העזרה.

10. Mr.marij

Mr.marij חבר חדש

לייקים:
    0
    קצת עזרה למגדל טירון אנשים קצת עזרה

11. רונזו

רונזו חבר חדש

לייקים:
    0
    אהלן
    אני מציע לך, על מנת לקבל תשובות טובות, שאל שאלות ממוקדות. לגבי התאורה, אנא קרא את המדריכים והשרשורים הרלוונטיים, להפתעתך אולי תמצא ( בטוח) שרשור שמדבר על לד 10 וואט כמו שיש לך. אתה מבין שכולם פה מייעצים בזמנם החופשי, וללא כל תמורה, אם כבר תוך סיכון עצמי משמעותי.
    אני בטוח שכולם שמחים לעזור, רק תוודא שאתה לא שואל שאלות רחבות מאוד, או בנושאים שכבר נכתבו עליהם תשובות ארוכות. בקיצור, קרא מדריך תאורה, תבין את ההבדל בין תאורה קרה ( צמיחה) לחמה ( פריחה), ושעות האור ( שלך אוטומטי, לא בטוח שזה רלוונטי, אבל זו למשל שאלה טובה), ודבר אחרון, תמונות תמיד מעוררות את הפורום להגיב
    בהצלחה!

12. Mr.marij

Mr.marij חבר חדש

לייקים:
    0
    אוקי, הפנמתי תודה.. והאמת שערכתי חיפוש פה ובאינטרנט על החשיבות של צבע התאורה אך לא מצאתי בהקשר לזנים אוטומטים... אני מאמין שמן הסתם גם אוטומטי הוא עדיין צמח וצריך את מגוון התאורה אבל לא מצאתי מתי להחליף... על דעת עצמי או עם שינוי הצמח. תודה בכל מקרה

13. רונזו

רונזו חבר חדש

לייקים:
    0
    מעולם לא גידלתי אוטומט, אז זה לא מניסיון, אבל ההגיון אומר שכשהוא יתחיל להראות סימני מין, שלב מקדים לפריחה, הייתי מוסיף תאורה לבנה חמה או אדומה ( לדים). כמו שציינתי קודם, לא ראיתי דיון לגבי אוטומטיים, אבל אם זה הנושא המרכזי שלך, פתח שרשור חדש שזה הנושא שלו, מי שיש לו מה לתרום ( יש הרבה שמבינים בזה פה..) יענה.

14. Mr.marij

Mr.marij חבר חדש

לייקים:
    0
    אחלה. תודה רבה

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!