1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

פרוייקט - שבירת הבצורת הישראלית ע"י סחבק ;)

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י מושבניק, ‏9/1/15.

1. מושבניק

מושבניק קנאביסט

לייקים:
    25
    שלום חברים יקרים,

לא מצאתי מקום יותר טוב לרשום את זה מאשר בפורום הזה ומקווה שאוכל לקבל עזרה.
    ככה, בעבר גידלתי מספר פעמים, פעמיים עם חבר שמבין קצת יותר, קיבלתי ייבולים של 102 גרם יבש מצמח אחד, ועוד 100 מהצמח השני. חייב לציין שהיו גידולים די מוצלחים אבל מאז לא הצלחתי כלום.
    לא מזמן ניסיתי לגדל במרפסת של הבית, כל המשפחה בבית ידעו ככה שלהסתיר לא היה צורך, ואחרי 5 חודשים פשוט התייאשתי כי נכנסתי לעונת החורף ולא הייתה פריחה בכלל, כנראה ששתלתי מאוחר מידי.
    אני מתכנן לשבור את הבצורת שיש לנו פה, קיבלתי כמה מתנות מחבר שהתעסק בזה בעבר ורציתי לשמוע את דעתכם. מדובר בגידול חוץ, אני מתכנן להשים 2 במרפסת, ועוד בערך 12-15 בגידול גרילה, ומה שילך ילך. היעד זה להפיק לפחות קילו ;)

קיבלתי אישור ממחלקת המשפחה לביצוע, ככה שהדאגה היחידה זו המשטרה אבל.. נקווה לטוב.

התכנון זה לקחת דליי צבע, אני מאמין שזה מסתכם בעציץ של בערך 18 ליטר, מבחינת ניקוז אני קודח חור עם מקדחה בתחתית,
    וכל מה שיגדל גרילה אני פשוט עושה בור וממלא אותו באדמה שקניתי שק של בערך 10 קילו.

בכל מקרה, קיבלתי סוג של דשן מסויים, אני לא כלכך מבין בזה ככה שאם מישהו יודע אם זה טוב או לא, אשמח לדעת

זרעים - אלה לא זרעים שקניתי, אין לי מושג מה מהם זכרים ומה נקבות, אבל הבנתי שיש דרך להבדיל בניהם לפי צבע, גודל, גוון וכ'ו.
    אם יש לכם מושג איך מבדילים בניהם, תגידו לי מה מהם נקבות וזכרים שאני אדע מה לא לשתול, הדבר האחרון שאני צריך זה איזה זכר שיהרוס לי הכל.

ועוד משהו שנקרא קלונקס, כתוב על זה באנגלית שזה סוג של הורמון מסויים, לא רוצה להשתמש בלי לדעת מראש מזה

אז ככה, מבחינת מיקום בחוץ, יש מיקום מצויין שאף אחד לא מגיע אליו, וגם אף אחד לא יחשוד שאני נוסע לשם מכיוון שאני יוצא עם הטרקטורון, וזה נראה לגיטימי לגמרי.
    הבעיה שלי היא מזיקים, חשבתי לגדר כל צמח בנפרד אבל אני יודע בוודאות שתמיד יהיו את אלה שיצליחו לעבור, נחשים, זבובים או לא משנה מה, ואין לי בנתיים פתרון איך להתגבר על זה בחוץ, אז אם מישהו התמודד עם זה בעבר שייתן לי לדעת ;)

אם הכל ילך כמו שצריך, אפשר לומר שהחורף הבא יהיה חורף רטוב מהרבה בחינות, כי תמיד יש דרך להתגבר על בצורת.

אשמח לחוות דעת מאנשים שכבר גידלו גרילה בעבר ויכולים לתת טיפים,
    תודה לכולם, סחבק :)

2. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    לא ניתן להבדיל בין זרע של צמח זכרי לצמח נקבי. ניתן לדעת רק לאחר הפריחה.

ההורמון שיש לך מיועד לעזור להשריש יחורים מצמחי אם.

בהצלחה בגידול!

3. מושבניק

מושבניק קנאביסט

לייקים:
    25
    תודה אגרונום, ולגבי הדשן? זה דשן שיהיה אפשרי להשתמש בו או שהוא לא מתאים? אני יכול ללכת לקנות דשן אחר, אבל יש לי 2 ליטר של הדשן הזה ואם הוא שימושי אז למה לא..

4. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    תרשום בבקשה את ערכי ה npk שרשומים על הבקבוקים.

5. מושבניק

מושבניק קנאביסט

לייקים:
    25
    חיפשתי על 2 הבקבוקים משהו כמו 10 פעמים ולא ראיתי משהו שקשור לזה, וחצי ממה שרשום על זה רשום בגרמנית לפי איך שזה נראה, אני יכול לצלם את החלק האחורי של הבקבוק ולעלות, או שפשוט עדיף לקנות דשנים של ביו וזהו? חבר שהביא לי את זה אמר שהוא השתמש בזה הוא קיבל ייבול מצויין שהספיק לו ל-3 חודשים. לסמוך על זה או ללכת על בטוח?

6. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    אני חייב לראות מה רשום על הבקבוקים.
    או קישור לאתר היצרן עם שם המוצר.

בינתיים נשמע שלא מדובר בדשן.

7. מושבניק

מושבניק קנאביסט

לייקים:
    25
    לקחתי את השם של המוצר ורשמתי אותו בגוגל, אלה הערכים של ה-npk שהוא נתן לי : 0-13-14

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!