1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

פרטנר/פרטנרית לאמסטרדם

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י cactus, ‏30/5/16.

1. cactus

cactus חבר חדש

לייקים:
    0
    בקרוב כל הסטודנטים יוצאים לחופש וככה גם אני יוצא לי. רוב החברים שלי נמצאים בצבא ולטוס ליומים לאמסטרדם זה לא פרקטי
    אני מחפש שותף/שותפה(שותפה באזור גיל ה20 בכלל יהיה מעולה) לטיול של שבוע פחות או יותר
    ומי שכבר היה. מקומות "קדושים" לסטלן?

2. Fonzee

Fonzee קנאביסט על

לייקים:
    426
    מבחינתי מקומות קדושים באמסטרדם הם:
    Katzu, הקופישופ עם הגראס הכי טוב באמסטרדם למיטב נסיוני
    Vondelpark הוא פארק ממש סבבה מפוגז סטלנים. אחלה מקום לטראפלס
    לגרינאהוס יש (לפחות היה פעם אחרונה שביקרתי) ג'ראס נפלי טמפל בולס ברמה ממש אחלה. חוץ מהג'ראס לא קשה במיוחד למצוא מרוקאי ברמה מעולה.

זהו. יש גראס חוקי ברחובות, לא חסר מקומות לשבת וגם יש מקומות ממש סבבה לאכול אצל המהגרים האפריקאים.
    אופניים זה כלי תחבורה מאוד נוח באמסטרדם, רכב ממש לא בא בחשבון והתחבורה הציבורית בעונת התיירות על הפנים. כמעט תמיד הגעתי בריצה יותר מהר מבתחבורה ציבורית.
    http://www.starbikesrental.com/rates

כמה זמן אפשר לשבת בקופישופ, זה לא שיש הרבה מה לעשות שם. אז עוברים בין אחד לשני, בכל פינת רחוב יש קופישופ.
    גראס קונים איפה שיש גראס טוב, למשל בקטצו, ואפשר לעשן איפה שרוצים אבל מקובל לקנות משהו (למשל כוס תה) שיושבים אם לא קונים שאכטה. הרבה פעמים בקופישופס יחסית נידחים אפשר למצוא ציוד עישון (באנגים וופורייזרים) ברמה טובה והרבה פעמים שווה לבוא לשם עם חומר ממקום אחר בשביל לנצל את המכשור המתקדם.

אם אתה בקטע של לטייל, 15-20 קילומטר דרומה (4-5 תחנות ברכבת הבין עירונית יוצאת מהמרכז של המרכז של אמסטרדם) המציאות שונה לחלוטין ואפשר לראות טיפה הולנד.

FreeDa Leaf ו-ashahim1 אוהבים את זה.
  3. nimrodg

nimrodg קנאביסט

לייקים:
    107
    בפעם האחרונה שהייתי באמסטרדם קפצתי לבקר קרובי משפחה. וכך יצא שיצאתי לטיול לכפר נידח וחביב. היה כיף לראות את השוני בין אמסטרדם לכפר נידח. זה שובר שגרה מטורף, מאשר להסתובב בין קופישופס. אני ממליץ לבקר בהאג או באוטרכט.

Fonzee אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!