1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

פריחה איטית

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י ElderGoose, ‏3/10/20.

1. ElderGoose

ElderGoose חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום לכל חברי הפורום,
    יש לי שני עציצים שנשתלו בסוף אפריל ונמצאים בשלב הפריחה.
    הפריחה שלהם נורא איטית, אני כבר שישה שבועות לתוך הפריחה ובשתי העציצים רוב הפריחה נמצאת בתחתית הצמח, כאשר בענפים העליונים שלו יש עדיין את השערות הלבנות של ההתחלה.

אני מדשן אותם כל השקיה שניה עם אקוגן פרפקט... רציתי לדעת עם הוספה של ביג באד או אוברדרייב תעזור איכשהו, במיוחד כשאני כל כך מאוחר למחזור הגידול...

צמח 1:
    https://ibb.co/album/yFTg09

צמח 2:
    https://ibb.co/album/zhXBxk

תודה

#1 ElderGoose, ‏3/10/20
    נערך לאחרונה ב: ‏3/10/20
  2. לוקו 2

לוקו 2 קנאביסט

לייקים:
    69
    חבר קודם כל סחתיין עליך על הצמחים.
    יש לך לפחות חודש עד הקציר ולפי מצב הקיץ בארץ אז נראה לי שגם אפשר יותר לתוך נובמבר.
    הכל תלוי גם בזן שאתה מגדל יש זנים שצריכים גם 12- 14 שבועות וגם יותר (שאני מאמין שזה מה שיש לך).
    עד סוף אוקטובר בטח תראה שיפור רציני.
    חוץ מאקוגן פרפקט וקלמג אתה לא צריך שום תוספים כי הכל זה חרטא שחברות הדשנים רוצות להרויח כסף על דברים שאין בהם תועלת.
    תמשיך להשקות ולדשן רגיל עם אקוגן וקלמג ומאמין שבסוף הכל יסתדר לך. שיהיה לך בהצלחה

R a f אוהב/ת את זה.
  3. Master Kenobi

Master Kenobi קנאביסט

לייקים:
    15
    תעלה קצת ריכוז דשן כי יש לך התחלה של מחסורי חנקן.

4. ElderGoose

ElderGoose חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה רבה על התשובות חברים,

עוד שאלה, במקרה ואני רוצה לקחת קצת גאנג'ה מהענפים התחתונים יותר ולייבש אותה עכשיו האם כדאי? אפשרי לקחת רק חלק מהפרחים מהענף או שצריך לגזום את כולו?

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!