1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

פרנויה

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י מייקל מאיירס, ‏25/8/19.

1. מייקל מאיירס

מייקל מאיירס חבר חדש

לייקים:
    2
    אוקיי אז אני יחסית חדש בתחום ונתקלתי בבעיה.
    אל תשפטו אותי אבל לאחר כמה נסיונות גיליתי שאני יכול לעשן רק כשאני לבד עם עצמי, כשאני עם עוד אנשים אני נכנס לסרטים.
    אני נהנה מהעישון לבד והוא גורם לי למחשבה צלולה. הבעיה היא שאני מעשן בלילה במקומות ציבוריים כמו פארקים וגינות (בבית זה פחות זורם כי אני גר עם המשפחה).
    כל פעם שעובר בן אדם אני פשוט נכנס לסרטים בלי סיבה וזה הורס את כל הכיף... אני מפחד שאולי הם יקלטו שאני דלוק ויתקשרו למשטרה (חח אל תצחקו עליי זה החומר מכניס לי את השטויות האלה לראש) ואני פשוט לא מצליח להמנע מזה...
    בבקשה תעזרו לי, איך אני נמנע מהתקף הפרנויה הזה? או לחלופין, יש לכם רעיון למקומות נעימים בלי אנשים?

2. alongold

alongold קנאביסט

לייקים:
    78
    מה זאת אומרת דלוק, התסביכים האלו נובעים מגראס או שאתה נוגע בעוד דברים, גראס יכול לתסבך אדם למצב שהוא חושב שכל מי שהסתכל עליו ישר יודע שהוא עישן, שהיינו ילדים היה את התסביכים האלו בסאטלות, אין לי המלצות למקום בלי אנשים אבל תדע שהתסביכים שלך לא משקפים מציאות, ולא כל מי שהחליף איתך מבט יודע מה עשית לפני רגע, אלא אם כן יש ריח או שאתה מתנהג בצורה סטלנית, מה שאני יכול להגיד לך שתעשן במקום אחד ולאחר מכן תלך לשבת במקום אחר, ואין סיבה שמישהו ידע מה עשית רגע לפני.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!