1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

ציוד לאמסטרדם.

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Painoflove, ‏2/11/16.

1. Painoflove

Painoflove חבר חדש

לייקים:
    0
    אהלן אני טס לאמסטרדם
    אחרי שכבר ביקרתי שם פעם..

השאלה.
    האם לקנות פייפ באנג שם ? או שלהביא מהארץ? ואולי יש קופי שופ שנותן להשתמש בבנגים בחינם? נגיד ישבתי בגרין האוס וראיתי שהיה באנגים אבל הייתי כל כך מסטול. שלא הייתי מסוגל לדבר ולשאול כמה זה עולה ואם בכלל..

ניירות גילגול ברור שלהביא מהארץ וגם מציט כי המאניקים האלה מוכרים בלי גז חח למדתי את זה על בשרי...

ועוד משו...
    עד היום עישנתי רק גויינטים... והבנתי שסטלנ של באנג ופייפ שונה. משהוא יכול להצגיד מה ההבדל? ולתת חנות של הד שופ(מוצרים לסטלנים שיש ציוד לעישון שם..)שהוא ממליץ באמסטרדם ואיך הוא התארגן על הדברים האלה. ואיך הוא עישן

2. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    לקנות באנג או פייפ? לא יודע. אני די בטוח שיש קופישופים שנותנים באנגים עם קרח אפילו חינם.
    אתה יכול להביא באנג לארץ, ממליץ לך. שמתי פשוט במזוודה הגדולה בין כל מיני בגדים לא לקחו.
    ההבדל בין סטלה של פייפ\באנג לג'וינט : פייפ ובאנג עולים הרבה יותר מהר, הרבה יותר חזק, פחות רגוע ויותר חזק פשוט.

הדשופ? תלך לכיכר דאם, שם בסמטאות בכל חור יש לך אחד כזה.

3. Dread Pirate Roberts

Dread Pirate Roberts קנאביסט

לייקים:
    42
    חח טוב שלא שאלת אם להביא איזה קטנה לשם

newbudder אוהב/ת את זה.
  4. canna420

canna420 קנאביסט

לייקים:
    179
    ניירות גלגול יש בחינם בכל קופי שופ,
    באנג תקנה בחנויות תתמקח על המחיר הם יורדים בערך בחצי מהמחיר המקורי, אבל אם אתה לא מתכנן להביא אותו לארץ רוב הקופי שופים נותנים באנגים בחינם.
    ואם כבר אתה מנסה דברים חדשים תלך לקופי שופ בשם abraxas ליד כיכר דאם תקנה מהם שקית לוופורייזר (אני ממליץ גם על האמנזיה לימון שלהם) והם יתנו לך להשתמש במכשיר שלהם ויסבירו לך איך, סטלה אחרת.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!