1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

ציפוי רפלקטיבי, מיקרוסקופ, ורעשים . כמה שאלות אשמח לעזרה :)

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י DrGreen, ‏31/10/14.

1. DrGreen

DrGreen קנאביסט

לייקים:
    3
    אז ככה אני צריך ציפוי רפלקטיבי לארון שלי, חיפשתי מיילר בכל חנות בנייה אפשרית ולא מצאתי באזור, (דרומי) המקום היחיד שמוכר קרוב אליי זה סניף של היידרו שופ ואחרי הבלאגן שהיה שם אני לא חוזר לסניף ימות העולם!, אני חייב לדעת מאיפה אני יכול להשיג מיילר\ציפוי כלשהוא שיעשה את העבודה כי כרגע יש רק עץ, ואני גם ככה עם מנורה של JOYHYDROGROW.
    אז יש למישהו כיוון למיילר? :stoned-smiley: חח

*לצבוע בלבן לא אופציה

לגבי מיקרוסקופ, יש לי שניים שאני חושב עליהם, אחד פצצה ויקר ואחד סביר וזול,
    כמובן שאשמח לעוד הצעות שלכם למיקרוסקופים שיענו על הרישות ויהיו במחיר סביר.

הראשון
    http://www.ebay.com/itm/Lab-Portabl...cal_Scientific_Equipment2&hash=item338767d9f5
    השני
    http://www.ebay.com/itm/280657275340

*ועוד משהו שאשמח לעזרה בו הוא רעשים! הוונטה שמוציאה אוויר מהארון עושה רעש!! יש דרך כלשהיא לגרום לה להיות קצת יותר בשקט??

תודה על העזרה אנשים יקרים!! :smiley-smoking-bong:smiley-smoking-bong:smiley-smoking-bong:smiley-smoking-bong:smiley-smoking-bong

2. Doctor-p

Doctor-p חבר חדש

לייקים:
    0
    סתם שאלה לא קשורה איזה בלאגן היה בהידרו שופ?

3. DrGreen

DrGreen קנאביסט

לייקים:
    3
    אם יצא לך לקרוא על "מבצע עשבים שוטים" בדרום (לכיש) לפני כ7 חודשים בערך,
    נעצרו המון אנשים על גידול ולכולם היה מכנה משותף אחד! כולם ביקרו בסניף היידרושופ דרום. (אשקלון)

בתור אחד שנעצר, שברתי את הראש וחקרתי כל פרט במבצע הזה, ואני יכול להגיד לך ב99% שהמשטרה עצרה אותנו דרך היידרושופ (ואיך היא עשתה את זה? זה כבר סיפור אחר, או כמה..)

בכל מקרה אני אשמח אם מישהו יוכל לעזור לי אני רוצה להזמין את המיקרוסקופ כבר חח

4. גנג'יאל

גנג'יאל קנאביסט

לייקים:
    63
    תן לי לנחש... שילמת בהידרושופ בכרטיס אשראי, נכון?
    מיילר הבנתי שיש בחנויות חומרי ביניין כי זה משמש לקירות גבס או משהו כזה. חוץ מזה אתה יכול לשים פלקט/ בריסטול לבן במקום לצבוע.
    מיקרוסקופ- תקנה את הזול יותר. אין לך מה לעשות עם הגדלה של 500 אלא אם כן אתה מתכוון לחקור את המבנה המולקולרי של הטיפה. אתה תראה שגם בהגדלה פי 100 לא תשתמש ושפי 60 לגמרי מספיק.
    רעשים מהונטה אפשר להוריד מעט אם אתה שם איזה קרטון שחוסם. הבעיה שזה יכול לפגוע ביעילות וזה מוריד רק במעט את הרעש.

5. DrGreen

DrGreen קנאביסט

לייקים:
    3
    כן שילמתי בכרטיס אשראי אבל זה לא כל כך קשור היו איתי אנשים שנעצרו ושילמו במזומן! היו (ואני בטוח שעדיין יש) מעקבים על החנות הזאת...

בכל מקרה לגביי המיקרוסקופ קניתי את היותר יקר בסוף כי בא לי משהו איכותי וגם זה מתחבר למחשב :)

לגביי מיילר אני מתחיל להתייאש היום הייתי ב4 חנויות בנייה\גבס שונות ולאף אחד אין מיילר! יותר מזה אין להם מושג מה זה בכלל חח

מה הכוונה בפלקט או בריסטול לבן? אתה רוצה להגיד לי שבריסטול לבן (כמו שיש בבית ספר) מחזיר אור יותר טוב ממיילר?
    תגיד מה לגביי המחזיר אור של הרכבים? יש לך מושג כמה הוא יעיל? הכוונה לכסוף הזה המתקפל ששמים על השמשה הקדמית..

ולגביי הרעש ניסיתי הכל ניסיתי קרטון ניסיתי אפילו להכניס את הוונטה לקרטון ומילאתי בצדדים קלקר ועדיין לא עזר!!
    אני חייב עזרה בקטע הזה אני ממש מפחד שבגלל הרעש מישהו עוד ישים לב..

6. גנג'יאל

גנג'יאל קנאביסט

לייקים:
    63
    מיקרוסקופ שמתחבר למחשב - קול.
    מיילר בחנויות גבס לא נקרא מיילר. זה יותר חומר מבודד. בטח יש לו שם אחר.
    צבע לבן מחזיר אור יותר טוב מהעץ. הצעתי את זה במקום לצבוע אבל נראה לי שהכי טוב מיילר. מגן שמש של מכוניות? אין לי מושג אם זה יעיל. חכה לתשובות מאחרים.
    רעש- אין לי איך לעזור לך אם אתה נשאר עם וונטה אבל אם בא לך להשקיע יש מפוחים שקטים שאולי יכולים להתאים לך. שיקול שלך.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!