1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

צמח בפריחה מתחיל שבוע שלישי היום ועדיין אין קולות

הנושא בפורום 'גידול למתקדמים' פורסם ע"י eli.cohen.totah, ‏11/7/14.

1. eli.cohen.totah

eli.cohen.totah חבר חדש

לייקים:
    0
    איך יכול להיות שאין קולות עדיין?
    הצמחים בגובה כבר של 1.30 מטר.
    בעיקרון נותרו לשלב הפריחה נגיד עוד שבועיים עד ארבע שבועות לערך. היו אמורים להיות קצת סימנים של הקולות......

2. Adiv

Adiv מנהל
    מנהל

לייקים:
    235
    תמונה?

בלה בלה

3. Skush

Skush חבר חדש

לייקים:
    0
    אולי בעיית טמפרטורה, אצלי הטמפרטורה באוהל מגיעה ל 39 מעלות בשיא וזה מעכב לי את הפריחה, אני מתחיל שבוע חמישי ביום ראשון ואין לי קולות עדיין גם.

4. eli.cohen.totah

eli.cohen.totah חבר חדש

לייקים:
    0
    הטמפרטורה באוהל על 26-31 מעלות קבוע עם סירקולציה מעולה........ ממש מוזר

5. DRFLOWER

DRFLOWER קנאביסט

לייקים:
    16
    איך היגעת לחישוב הזה בכלל? צמח רגיל מתחיל להראות סימני פריחה ראשוניים רק אחרי כשבועיים. אורך הפריחה המינימלי הוא 9-10 שבועות.(בסטיבה אפילו יותר), אתה מדבר על תחילת שבוע שלישי, ובונה על עוד שבועיים עד ארבעה שבועות? לדעתי אתה לא בכיוון.
    אם הצמח גדל בתנאים אופטימליים הוא יתחיל לפתח קולות רק באיזור השבוע השישי לפריחה, והן תגענה לשיאן בשבוע ה10 או ה-12.
    את הזמן הנכון לקצור בודקים עם מיקרוסקופ ולא לפי שבועות פריחה (מספר שבועות הפריחה הוא רק אינדיקציה ראשונית).
    אז תרגע - יש לך עוד כמה שבועות לפחות לקבל את הקולות.
    בהצלחה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!