1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

צמח כבד מידי ונופל מכובד משקלו- צרות של עשירים או סתם צרות?

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י darker, ‏26/5/14.

1. darker

darker חבר חדש

לייקים:
    0
    אתמול ניסיתי לסדר קצת את הקשירות של הגברת היפה שלי.. שנמצאת לקראת קציר.
    כנראה לא הערכתי נכון את המשקל של הקולות ואת העובדה שהקשירות ששמתי בעבר ממש מחזיקות אותן. הכוונה שלי הייתה סתם לסדר קצת כי היו כמה קולות שקיבלו נטייה יותר מידי לכיוון הדלת של הארון. ברגע ששיחררתי את הקשירות בשביל לסדר אותן מחדש מרבית הענפים פשוט נפלו מכובד המשקל של הפרחים והתעקמו לחלוטין, נוצר להם "שבר" בכמה מקומות על הענפים.
    הצלחתי איכשהו לסדר את זה עם כל מיני אילתורים של קשירות וקייסמים עם סלוטייפ, אבל זה עדיין נראה לא משהו בכלל.
    הרבה קולות עקומות ויש כאלה שממש צמודות אחת לשנייה ולא נותנות אור לאחרות.
    אני מצרף תמונות שתראו פחות או יותר למה אני מתכוון, זה היה לפני שסידרתי את זה בערך...

השאלה שלי היא בעיקר מה אני אמור לעשות עם זה עכשיו? האם זה לא סטרס גדול מידי לצמח שכמה עפים נשברו לו בבת אחת (אני מעריך שחצי מהענפים נשברו ברמה כזו או אחרת, כולם עוד מחזיקים.. אבל לא פחות שבורים)

26.05.14 (2).jpg 26.05.14 (3).jpg 26.05.14 (4).jpg 26.05.14 (1).jpg

2. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    סטרס או לא סטרס - זה כבר קרה...

מה שאתה יכול לעשות זה לשים נקודה או כמה נקודות על התיקרה ומהם למתוח חוטים שאיתם תיקשור את הענפים השבורים

3. alechko

alechko קנאביסט

לייקים:
    4
    רעיון טוב מה שwoogs הציע.
    ותטפל "בשברים" , לי זה קרה פעמיים אומנם לא בגלל קשירות אבל הווזלין עזר לי מאוד להתאוששות של הצמח...פשוט תמרח ווזלין רפואי איפה שהשבר גם ותקבע עם קייסם וקשירה או משהו.

בהצלחה

4. darker

darker חבר חדש

לייקים:
    0
    טוב, היום הצלחתי לייצב אותה פחות או יותר עם סשיין חדש של ומשופר של קשירות שהביאו את הענפים למצב פחות או יותר יציב.
    על פי קצב הפריחה, אני חושב שגם ככה לא נשאר לי הרבה זמן.. גג שבוע וחצי ככה.
    אני יעלה תמונות עוד כמה ימים בפוסט אחר ונראה מה אומרים

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!