1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

צריך ייעוץ

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י מישהו, ‏6/9/14.

1. מישהו

מישהו חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום אני בן 16 עוד מעט 17 ואני כבר מעשן חשיש/ירוק קבוע יום יום במשך חצי שנה וההורים לא יודעים ויש לי פחד מההורים בקשר לזה
    ועכשיו הגעתי למצב שהם חושדים בי יענו הם כמעט בטוחים אבל אין להם הוכחות על הדף ואני מגיל קטן אבא שלי הזהיר אותי אבל מה לעשות זה לא משהו שעושה לך רע
    בכ"מ אני לא יודע מה לעשות ואני יודע שברגע שאבא שלי יביא לי בדיקות שתן אני יצא מלוכלך ועל הזין שלי אבל אנחנו נגיע לקטע של ידיים איך אני מונע את כל זה ולא מפסיק לעשן?
    לא מפריע לי שאני מעשן אני כולה מעשן חשיש/ירוק על בסיס יום יומי זה לא דבר רע ולא כלום אבל ההורים הפחד שלהם זה לא החשיש והירוק זה הmd הקריסטל וכל החארטות האלה
    ואני לא רוצה לגעת בדברים האלה אבל הם חושבים שעם אני מעשן חשיש או ירוק אז אני נוגע גם בסמים אחרים (לא שאני מחשיב את הירוק והחשיש כסם זה המדינה מחשיבה)
    יש למישהו עצה לתת לי מה לעשות ולא לא לבוא ולהגיד להורים אני מעשן ועל הזין שלי כל העולם
    קיצר מה אני עושה מישהו קרה לו פעם מצב כזה? איך אני יוצא מזה

#1 מישהו, ‏6/9/14
    נערך לאחרונה ב: ‏6/9/14
  2. adon shoko

adon shoko חבר חדש

לייקים:
    1
    להורים שלך לא אכפת שאתה מעשן אכפת להם שזה משפיע על החיים שלך בגיל שלך אתה צריך לעשות עוד דברים מלשבת לעשן כל היום להיות מעוך, אם תהיה פעיל ולא תהיה בעייתי ותעשה שאכטות ותראה להורים שלך שזה לא משפיע עלייך בשום אופן רע לימודים ציוניים זיונים לא יהיה להם אכפת חוץ מזה עוד מעט אתה בן 18 ואתה חופשי.

3. רונזו

רונזו חבר חדש

לייקים:
    0
    מצטער, אם אני הייתי ההורים שלך, לא הייתי מאפשר לך לעשן. דבר ראשון, זה תפקידם, לגדל אותך לפי השקפתם. ובינתיים, דעתם היא נגד. וטוב שכך. אתה צעיר , וגם בלי מחקרים, עישון מאסיבי לא תורם לך. בקיצור, לא נראה לי שתשכנע אותם, ואולי זה טוב, כי ככה לא תוכל לעשן כל היום בבית, ואתה צורך פחות. גם ייצא לך יותר זול...

4. Mr.Weed

Mr.Weed קנאביסט

לייקים:
    27
    יכול להיות שההורים שלך חיים בסטיגמה שנוצרה על המרי במשך השנים, ועד שהם לא ייראו שאתה מעשן&פעיל באופן רגיל הם לא ירגעו

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!