1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

צריך עזרה דחוף!!!

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Mutagen, ‏13/3/14.

1. Mutagen

Mutagen חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום לכולם,
    אתמול מצאתי את עצמי במצב שלא דמיינתי שאני אגיע אליו... חוסר ההגיון במדינה הזאת ובפרט במשטרה.
    אני מטופל כבר כמעט שנה בקנאביס רפואי עקב מחלת הקרוהן. טיפול שהחזיר אותי לחיים נורמלים אחרי שיגרה של סבל וכאבים מתרופות רגילות...
    אני גם עובד כשליח במסעדה מוכרת בת"א, עם זאת אני מקפיד לצרוך את הקנאביס רק בסוף יום אחרי העבודה, או ביום חופש. בכל מקרה אני אף פעם לא עולה על ההגה תחת השפעה.
    אתמול באחד המשלוחים בזמן העבודה, חיכתה לי הפתעה. 2 שוטרים סמויים שחיכו לי במיוחד, ועיכבו אותי לתחנת המשטרה בגלל חשד לנהיגה תחת השפעת סמים...
    איך הגיעו דוקא אליי אתם שואלים? כשהגעתי לתחנה הסתבר לי שאני לא היחיד שנעצר ממקום העבודה שלי, עוד 4 חוץ ממני.
    כנראה שבמשטרה תפסו מישהו, והוא כבר זרק כמה שמות ואני בינהם. רק שאותו מישהו והמשטרה כנראה לא ידעו שאני מחזיק באישור לשימוש בקנאביס רפואי.
    הבעיה שזה לא כל כך ענין אותם, אולי אפילו קצת עיצבן אותם יותר כי הבינו שאני חף מפשע וכנראה שאצא מהתקרית הזאת.
    כל הנסיונות להסביר להם שבכלל פעם אחרונה שצרכתי קנאביס היתה יום לפני, ושלפי התדרוך שקיבלתי יש להמתין לפחות 6 שעות מצריכת הקנאביס עד לנהיגה.
    זה לא מענין אותם, יש בדיקת שתן שכמובן תראה את השרידים אבל לא תקבע בדיוק ממתי.
    לבסוף, אחרי החקירה, הגיע שימוע עם קצין תורן בו נקבע לי העונש הזמני עד שיחליטו אם להגיש נגדי כתב אישום. מה העונש? 30 יום שלילת רשיון ו5 ימים מעצר בית.
    כן, נכון לרגע זה אני במעצר בית כמו רוצח, על זה שהודתי בצריכה של התרופה שלי, אותה תרופה שהמדינה בעצמה מספקת לי... כמובן שלא הודתי בנהיגה תחת השפעה כי זה לא מה שקרה.
    אז כמו שהכותרת לפוסט זועקת, אני צריך עזרה!
    אם מישהו פה עבר מקרה דומה או מכיר מישהו כזה, או שאתם מכירים עו"ד טוב עם נסיון בתחום שיכול לעזור ולא יקרע אותי במחיר, בבקשה תפנו אליי במהירות האפשרית.
    תודה!

2. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
    אחי זה פשוט שערוריה!
    נראה לי אתה צריך עיתונאי וגם עו"ד.
    תנסה לשלוח את הסיפור שלך בפיסבוק של כתבים.
    לצערי אין לי איך לעזור לך, אבל שיהיה לך בהצלחה.

3. Mutagen

Mutagen חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה אחי.
    מצאתי עו"ד כבר, ברגע שקצת יתבררו יותר פרטים אני כבר אפרסם את זה במקומות הנכונים ונראה מה יהיה...
    מסתבר שזה פשע ליהיות חולה.

4. jizzpants

jizzpants קנאביסט

לייקים:
    34
    פה להיות בסדר זה פשע עזוב אותך עישנת קנאביס זהו גזר דין... מקווה שלקחת פרטים והכל של כל החלאות שמוערבות בפרשה ותכניס להם עיפרון חודים 0.7 עמוק בתחת עם איזה עורך דין שנון

5. eliran

eliran קנאביסט

לייקים:
    27
    משטרה מושפלת , פשוט גועל נפש !

6. greenmind

greenmind קנאביסט

לייקים:
    35
    למה דווקא לחלאות אדם נותנים כוח? או שאנשים עם כוח הופכים לחלאות אדם? כשזה יגיע לפני שופט אני רוצה להאמין שהוא ישפוט לפי היגיון... המשטרה תמיד קופצת מעל הפופיק אבל בתי המשפט דואגים מידי פעם להוריד להם את האף, תלוי בשופט.

אני מאוד מקווה שעוד נשמע על הסיפור הזה בחדשות! אל תיתן לזה לדעוך

7. Bong

Bong חבר חדש

לייקים:
    2
    אח שלי אל תיק חרטא כזה על תיקח עורך דין פרטי תסתפק מטעם המדינה אחי, (סתם ביזבוז כסף) בסופו של דבר בשניהם ישללו לך את הרישיון כי לפי החוק המנאייק אסור לך לנהוג אם התרופה, ועורך דין לא יכול לעזור לך שתוכל לצרוך תתרופה וגם להמשיך לעבוד ב100% גם אם תביא את העורך דין הכי תותח בארץ. ועונש בסופו של דבר לא יהיה ב100% מאסר בפועל או עבודות שירות אני מאמין תנאי ושלילה.

8. weedberg

weedberg חבר חדש

לייקים:
    0
    - תשלך את זה לאברי גלעד יש סיכוי (קטן) שהוא באמת ידבר על זה ויעלה את זה בתקשורת וזה הכי יכול לעזור,
    ותשלח את זה גם במייל לכל העתונים (ynet,nrg,walla וכ"ו)..
    - מה העו"ד אומר ?
    - בהצלחה אחי !

9. Mutagen

Mutagen חבר חדש

לייקים:
    0
    אני כרגע שולח את הסיפור לחברי כנסת ועיתונאים בתקווה שמישהו יעזור.
    עורך הדין אמר שבקשר למעצר הבית אין מה לעשות כי עד שיהיה דיון זה ביום ראשון כשהמעצר בית ייגמר כבר. רק נשאר לערער על הפסילת רשיון ולקוות שלא יחליטו להגיש כתב אישום ופה זה ייגמר...
    בקשר לynet ושאר האתרים, באותו יום כשחזרתי הביתה ראיתי כתבה בווינט על ילד בן 7, חולה סרטן, שמבקשים בשבילו איסוף תרומות לטיפול יקר בחו"ל.
    כשראיתי שאין תגובות שמציעות קנאביס רפואי שלחתי תגובה בעצמי, רק כדי לגלות שבמערכת ווינט סיננו את כל התגובות שניסיתי לשלוח בקשר לקנאביס רפואי ובאמת יכולות להציל לילד את החיים... לא ייאמן.
    בסוף שלחתי שם תגובה דרך הפייסבוק, תגובה שהם לא יכולים לסנן ובה העברתי עליהם ביקורת שהם בכלל סיננו את התגובות שלי. והנה הפלא ופלא, היום - יום אחרי שבאמת שלחתי את התגובה היא התפרסמה.
    אנחנו חיים במדינה דפוקה מאוד.

http://www.ynet.co.il/articles/0,73...aggregation&fb_aggregation_id=288381481237582

#9 Mutagen, ‏14/3/14
    נערך לאחרונה ב: ‏14/3/14
  10. RoyHargrove

RoyHargrove קנאביסט

לייקים:
    8
    נורא הסיפור שלך, מה עם לשכור עורך דין?

11. Tom

Tom קנאביסט

לייקים:
    1
    כל הכבוד למשטרת ישראל שמכניסה פושעים כמוך מאחורי סורגים!

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!