1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

צריך עצה: בפעם הראשונה שלקחתי היה לי טריפ רע האם לקחת פעם שניה?

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י לאונרדו, ‏8/5/18.

1. לאונרדו

לאונרדו חבר חדש

לייקים:
    0
    אז ככה אני אתן קצת רקע אני בן 28 מעשן ירוק מהשחרור הצבאי שלי ועשיתי די הרבה פעמים אמדי במסיבות.
    והייתה לי הזדמנות להתנסות במסיבה באסיד ולקחתי חצי לאחר 40 דקות הרגשתי חשמל בכל הגוף היו לי הזיות התערבבות של החושים ואיבוד חוש הזמן בשעה הראשונה הייתי עם שלושה חברים ובאיזשהו שלב הם נעלמו לי והתחלתי לחפש ואז התחיל הטריפ הרע וניסיתי להלחם ולעצור כמובן שזה חיזק לי את הסרט הרע ןמפה הלכתי לאיבוד התנתקתי לגמרי אני זוכר שחבר מצא אותי מסתובב ביער מחוץ למסיבה רק בנס לא קרה לי משהו אחר.

למרות שחויות עשרות תסריטים רעים במשך כמה שעות שהגעתי לבית הרגשתי שאני מספיק חזק לעבור את זה והזמן עשה את שלו.

עכשיו עברו שנתיים מאז ואני מרגיש בהרבה יותר בשל להתנסות בכמות קטנה יותר רבע ועם חברים שידאגו. ושמעתי שיש כדורים שבמידה ויתפתח משהו רע אני אוכל לקחת אותם.

אני חייהב לציין עד שחברים שלי לא נעלמו לי ברחבה היה לי מדהים ולא היה לי מושג שאסור לי להלחץ ובטח שאני לא חזק מזה כי ניסיתי להלחם בזה כל הזמן.

אני ממש רוצה חוויה מתקנת ולדעתי זה היה חד פעמי ושילוב של חוסר ניסיון וחוסר ידע ..מה אתם אומרים?

2. lsdmd

lsdmd חבר חדש

לייקים:
    1
    טריפ רע יכול לקרות גם למנוסים.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!