1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

צריך שתעזרו לי, רוצה להתחיל לגדל

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י Kingsweedhome7, ‏31/12/19.

1. Kingsweedhome7

Kingsweedhome7 חבר חדש

לייקים:
    0
    אז ככה
    אני רוצה להתחיל לגדל בתוך כונן של מחשב (הקופסא שלו), אבל לא בבית שיש לי חשמל זמין והכל ופה נוצרת הבעיה
    אני לא רוצה שזה יעשה לי ריח בבית
    אז חשבתי על פתרון לגדל על הגג של הבניין שלי
    בתוך הכונן של המחשב.

עכשיו אני רוצה לדעת מה אני צריך לקנות:

איזה סוג אדמה?
    איזה סוג דשן?
    צריך לקנות ויטמינים מסוימים שיוסיפו לגדילה הבריאה של החבר?
    מה לקנות נגד מזיקים?
    כמה מים צריך לשים?
    ועכשיו גם הקטע של המנורה, איזה סוג מנורה אני צריך לקנות ומנורה שלא צריכה צורך בחיבור לחשמל יש כזה דבר?
    ויש עוד דברים שאני אצטרך?
    תודה רבה אחים יקרים

2. yoniponi

yoniponi קנאביסט

לייקים:
    117
    -קודם כל אתה צריך לקחת בחשבון שגידול במארז מחשב לא יאפשר לך להגיע ליבול גבוה. אם ממילא אתה שם את זה על הגג, כדאי לך לקמבן חלל יותר גדול.
    -אדמה צריכה להיות מאווררת, אז לקנות מחנות הידרו או להוסיף פרלייט לאדמת משתלה.
    -דשן אפשר לקנות אקוגן פרפקט בהום סנטר, 5 ליטר ב50 שקל, מספיק להרבה מחזורים.
    -נגד מזיקים לא צריך לקנות שום דבר מראש, אם יהיו מזיקים צריך לאבחן מאיזה סוג ולטפל בהתאם. אתה יכול לקנות מדבקות צהובות ולפזר אותן באזור כדי ללכוד כל מיני חרקים שזוחלים על הרצפה.
    -להשקות כל יומיים כחצי מנפח העציץ.
    -המנורה היחידה שלא צורכת חשמל היא השמש... אי אפשר לגדל בגידול פנים בלי חשמל.

3. Kingsweedhome7

Kingsweedhome7 חבר חדש

לייקים:
    0
    בתכלס אח בדקתי ויש נורות לד עם סוללות וזה אבל השאלה אם בכלל זה אור שמספיק לפרח ואם זה בכלל מחמם אותו קצת

4. yoniponi

yoniponi קנאביסט

לייקים:
    117
    לנורת לד עם סוללות קוראים פנס. נורות גידול צורכות הרבה חשמל במשך שעות ארוכות.
    הצמח לא צריך להתחמם מהנורה אלא לעשות פוטוסינתזה, כלומר להשתמש באנרגיית האור כדי לייצר את החומרים הדרושים לו.
    אני ממליץ לך לקרוא קצת מדריכי גידול פה לפני שאתה בכלל מתחיל, חבל שתזרוק חודשים לפח בשביל כלום.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!