1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

צריכה לחדש רישיון עם ספק אחר/לא יודעת מה לעשות בנתיים

הנושא בפורום 'קנאביס רפואי - כללי' פורסם ע"י פרל36, ‏14/3/19.

1. פרל36

פרל36 חבר חדש

לייקים:
    0
    הי,
    השתחררתי אתמול מבית חולים.. הרופאים הביעו את דעתם שקאנביס זה מה שאמור להיות כרגע.. הייתי מאושפזת רק ארבעה ימים הפעם .. לפחות פעם ביום יש רגע שהכאב שגם ככה בלי נסבל חוצה את גבול היכולת התמודדות שלי.. ואז אם לא מטפלים בי תוך כמה דקות אני מתנתקת ויקח שעות עד שאני אחזור לעצמי .. זה מפעיל את הזכרונות שלי ..
    כרגע יש גם בוטרנס במדבקה, גם אבסטל , גם אוקסיקוד וגם תוספות ללא מרשם( נורופן שמסיבה לא ברורה מועיל כתוספת לכל השאר).
    היה לי רישיון בעבר פעמים
    הראשון היה מספק שלפחות היה שם עם מי לדבר אז הם הבינו שצריך להתאים את הסוג לכל הרקע הרפואי ולא רק לסיבה שיש רישיון.. ברישיון השני שלקח המון זמן לעומת הראשון עד שהגיע , היה ספק שזה לבוא לקחת וללכת.. זה דירדר את המצב הנפשי ולכן הפסקתי ממש בהתחלה כל הנסיונות לבקש לעבור ספק נתקלו בתשובות שעוד מעט וזה בטיפול וכו.. וכמובן הרישיון בנתיים פג תוקף..

הרופאים מאוד נחרצים בדעתם רשמו לי אפילו סוג מסוים במכתב שחרור. וציינו את מה שאמרתי לגבי הספק..

אני לא מסוגלת להתחיל את כל המהומה מחדש ולחכות שוב מעל חודשיים.
    ובעיקר לא יודעת מה לעשות בנתיים.. כל התרופות האלה במילים עדינות לא עושות לי טוב בכלל.. ומפריעות לחלק מהבעיות הרפואיות שיש לי .
    בנוסף לקח אתמול שלוש שעות עד שבית מרקחת אחד ניפק לי את האבסטרל . כשכבר הייתי במצב לא טוב בתחושה שאני עוד רגע מתעלפת וחוזרת לבית חולים ..

לא יודע מה לעשות וגם לא ממש יכולה לפנות לאף אחד(חברים יגידו לי פשוט לקנות הם צודקים קשה להם לתמוך בי במצב הזה .. )
    אשמח לעזרה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!