1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

צריכה עזרה בעקבות עישון קאנביס

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י טל יעקובי, ‏24/1/18.

1. טל יעקובי

טל יעקובי חבר חדש

לייקים:
    0
    מה נשמע?
    אני מקווה שמישהו יוכל לעזור לי ולתת לי עצות כי אני צריכה אותכם ואת העזרה שלכם.

אז הסיפור שלי הוא שעישנתי לפני כ-10 שנים נייס גיי ( זה היה פעם אחת ופעם ראשונה שהביאו לי סם כלשהו ולא ידעתי בכלל מה אני מעשנת ) עישון הנייס גיי גרם לי לקיפאון - כלומר אני הייתי 5 דקות במצב של שינה ובשבילי זה היה סרט של כשעתיים במוח ( זה מה שהרגשתי ) . באותו זמן בסרט שאכלתי הייתי בטוחה שאני עומדת למות וכל זה מגיע בעקבות המוות ובעקבות אלוהים ובכלל שכחתי שאני עישנתי . למרות הסרט הרע שממש הפחיד אותי ברמות מטורפות,הצלחתי לאחר שבוע לחזור לעצמי וחזרתי למסלול החיים הרגיל ולעולם לא התקרבתי לזבל הזה והצלחתי לשים את המקרה הזה מאחורה ולחשוב על האירוע הזה כמשהו שהיה מהסם ולהכניס את המקרה למגירה האחורית במוח וזה לא הפריע לי ולא חשבתי על זה כלל.

אני בחורה שבאמת לעולם לא היה לה חרדות ,פחדים , פאניקות ואני מצליחה להעביר את הכול בקלות.
    מה שקרה זה שלפני כחצי שנה עישנתי קאנביס ומאז עישנתי כמה פעמים והכול היה טוב ולפני כחודשיים שעישנתי ופתאום ממש נזכרתי בסרט שקרה לי מהנייס גיי וממש נלחצתי וקיבלתי התקף פאניקה והייתי בטוחה שהמקרה יחזור ודיברתי לעצמי וממש פחדתי ושוב דיברתי ואמרתי לאלוהים שאני לא רוצה שזה יחזור ואני מבקשת סליחה ושעתיים דיברתי לעצמי וממש פחדתי שמה שקרה לי מהנייס גיי יחזור ובסוף לאחר הרבה זמן מה הצלחתי להירגע ולאחר כמה ימים חזרתי לעצמי ושוב שמתי את המקרה הזה במגירה האחורית במוח וזה לא הפריע לי ולא הפחיד אותי ,
    לאחר כחודש כולם אמרו לי שאני חייבת לנסות שוב ולתקן את החוויה ועישנתי שוב אבל שוב פעם נכנסתי לאותו סרט שהמקרה מהנייס גיי יחזור והפחד שהכול יחזור על עצמו והפחד מאלוהים וכל הפחדים והסרטים מהנייס גיי ושוב פעם לא הצלחתי להשתלט על זה ולאחר כמה שבועות הדחקתי והעברתי את המקרה והכול היה בסדר .

כמובן שלאחר עישון הקאנביס בפעם השנייה הבנתי שזה לא בשבילי ואני לא מצליחה להשתלט על ההמקרה של הנייס גיי

הסיבה שחפרתי עד כאן היא שחודש וחצי אחרי העישון השני של הירוק פתאום יום אחד בקניון נזכרתי במקרה של הנייס גיי וקיבלתי התקף פחד מטורף ואני חושבת שקיבלתי התקף פאניקה שנזכרתי באירוע , יש לי כבר שבועיים עכשיו חרדות , אני מפחדת שהמקרה של הנייס גיי יחזור ושאני נזכרת במקרה אני מקבלת פחדים , בחיים לא היו לי פחדים שחשבתי על זה , אני מנסה להגיד לעצמי שאין קשר בין המקרים של העישון ירוק אולם המוח בהתקפי חרדה מפחיד אותי שלא סתם הכול חזר על עצמו בעישון הירוק וישנו קשר לאלוהים ולא סתם המקרים חזרו על עצמם . אני בחורה מאוד חזקה בראש ובחיים לא היו לי פחדים , חרדות ופתאום הכול קפץ לי אולי בגלל העישון קאנביס . אני מאוד חזקה ועובדת על עצמי אבל אני עכשיו עוד מפחדת שיהיה לי פחדים ומפחדת לחשוב על זה .

אני יודעת שחפרתי אבל אני חייבת לשאול אותכם האם מישהו יודע מדוע שעישנתי ירוק זה כל פעם החזיר לי את הסרט המפחיד והנורא מהנייס גיי?
    האם נראלכם שהירוק פשוט החזיר את המוח שלי לטראומה שהדחקתי מהנייס גיי ואז לאחר חודש בגלל זה פתאום זה התפרץ ? איך זה התפרץ אחרי שעבר חודש מהעישון והייתי בטוחה שהכול בסדר?
    מה קרה שאחרי חודש וחצי של העישון ירוק פתאום מגיעים הפחדים והחרדות שלא היו לי בחיים ותמיד הייתי חזקה ופתאום קשה לי להשתלט על זה?
    איך אני יכולה לשכנע את המוח שאין פה שום קשר לאלוהים בכל המקרים כי זה ממש מפחיד אותי ? האם לדעתם החרדות והפחד יעבור? כמובן שנראלי שתמליצו לי לא לעשן מכוון שזה מחזיר אותי אחורה לסרט שהיה לי.

בכל מקרה אודה לכם אם תוכלו לתת לי עצות וטיפים תודה
    ממש סליחה על החפירה
    אני באמת מקווה שמישהו כאן יתן לי טיפים ועצות מועילות מהידע והניסיון שלו

2. DArchitect

DArchitect חבר חדש

לייקים:
    5
    אולי כדאי לשקול עזרה מקצועית? מאיזה איזור את בארץ?

3. דני דניאלי

דני דניאלי חבר חדש

לייקים:
    0
    היי, את האמת אני לא יודע הרבה על הנושא, אבל אומר לך בתור בן אדם, תנסי לדבר עם פסיכולוג או עזרה מיקצועית אחרת שתעברי את "הטראומה" הזאת ורק אז אחרי שאת מרגישה שעברת את המקרה תוכלי לעשן שוב אם תרצי. אבל בשום פנים ואופן לדעתי לא כדאי כי לעשן כשאתה או את בלחץ במיוחד על נושא כזה. גם אני פעם אחת התלבטתי אם לעשן או לא בעקבות איזשהו סיפור אישי שקרה לי וכשעישנתי הקאתי ולא הצלחתי לזוז. קודם תרגעי ואז תעשני. מקווה שעזרתי :)

4. טל יעקובי

טל יעקובי חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה על העזרה, נראלי שלא אעשן יותר חחחח , אני לא בנויה לזה וכנראה הנייס גיי הרס לי :)

5. hisoulsister

hisoulsister חבר חדש

לייקים:
    0
    לא לפחד לקבל עזרה, צעד ראשון זה להודות שיש בעיה.
    קנאביס מעצים אותך ואת האישיות שלך במיוחד באופן של שימוש מאסיבי וכן, טראומות וחרדות אפילו אם הן מן העבר הרחוק יכולות לצוץ ולצוף פתאום ועכשיו תקשרי לזה את העניין שהקנאביס מעצים.
    כל עוד לא תפתרי את הבעיה ותשאירי אותה עומדת בעינה, כך כשתעשני זה יתעצם.
    אם תטפלי בעניין מקצועית ותפתרי את החשש והחרדה הזו, תוכלי לחזור לעשן וגם תהני מזה הפעם.

6. דוד גו

דוד גו קנאביסט על

לייקים:
    332
    שלום לך. אני חושב שכל מה שעובר עליך זה בגלל שאת עוד ליפני שמעשנת את כבר בחרדות זו הסיבה שזה קורה לך. עד שלא תנקי את הראש שלך מהטראוומה שהייתה לך עם הנייס לא הייתי ממליץ לך לעשן. הראש חייב להיות פתוח לדברים טובים ולא לדברים שליליים. מה שגם ליפעמים גם זה תלוי בגנטיקה שאת מעשנת. פה בארץ קשה מאד למצוא משהו רציף. היום את יכולה לעשן רפואי שיהיה לך מה זה סבבה וחודש אחרי הרפואי יהיה שונה
    הרצף משתנה. מציע לך כרגע לא לעשן בכלל לתת לזמן לעשות את שלו ועוד כמה חודשים לנסות לעשן בחברה טובה של אנשים שידעו איך לעזור לך ולתת לך להעביר את הזמן של העישון בנעימות. הרבה מהסטלות הטובות נקבעות ואוירה ובאנשים שאת נמצאת איתם. אני מקווה בשבילך שהסיפור הזה יהיה מאחרייך ותוכלי להנות מקנביס נקי מכל החרא שהרבה אנשים דוחפים. בהצלחה

7. טל יעקובי

טל יעקובי חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה רבה על העזרה שלכם
    לאט לאט אני חוזרת לעצמי וגם בעזרת טיפול emdr שאני ממליצה בחום.
    אין ספק שהנייס גיי הרס לי את החוויה של העישון ואני באמת כנראה מאוד לחוצה שאני מעשנת ובגלל זה כל הטראומה מהנייס גיי חוזרת.
    הזמן יעשה את שלו , אני לא חושבת שאני אעשן יותר כי מה שעברתי אני לא מאחלת לאפחד.
    תודה לאל שחזרתי לעצמי לפחות

תודה לכולם על העזרה והטיפים

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!