1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

צריכה עזרה בשילוב של מאוורר טמפרטורה ולחות....

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י Anna, ‏10/2/15.

1. Anna

Anna קנאביסט

לייקים:
    191
    שלום חברים!

אשמח לעזרה בקטע של הלחות הטמפרטורה והמאוורר.

יש לי ארון גידול 1.40x70x70 עם 2 מאווררים קטן וגדול. החלל מחולק ל2. הבנות נמצאות בחלק העליון והמאוורר הגדול זורק אוויר מלמטה כלפי מעלה והקטן מוציא אוויר החוצה. (קטן כמו אלה שמוכרים ב40 שקל- לא של מחשב:)
    קניתי מכשיר אדים והוא עושה את העבודה מצוין. אחוזי הלחות היו בדרך כלל על 30-35 ובעזרת המכשיר אדים הם בקלות מטפסים קרוב ל60.
    הבנות שלי כרגע בשלב הגדילה...ושמתי לב שכשהמאוורר עובד, אחוזי הלחות לא מצליחים לעלות יותר מידי .
    ניסיתי לשים את המאוורר ואת המכשיר אדים על טיימר (רבע שעה עובד רבע שעה לא) כדי לאזן את הלחות והטמפרטורה....אבל משום מה תמיד כשהמאוורר עובד- אחוזי הלחות צונחים. אני לא יכולה לקצר את זמן העבודה שלו כי אחרת הטמפרטורות עולות מידי...(גם ככה יש לי 8 נורות cfl ועוד מעט תיכנס הנל"ג 200w)
    לפי מה שקראתי- הבנות זקוקות לאחוזי לחות וטמפרטורה יציבים ולא עולים ויורדים כל כמה זמן.והאם אפשר "להתפשר" על אחוזי לחות בסביבות ה32-40 לטובת טמפרטורה יציבה ?!
    איך אתם מציעים להתמודד עם זה?
    תודה לכל העוזרים -:)

2. מוכן טוכן

מוכן טוכן חבר חדש

לייקים:
    0
    אפשר לשים פרלון על המאוורר שמכניס אוויר, שיתפקד כפילטר אויר ויחנוק קצת את המאוורר.. וגם לא יכנסו מזיקים ואבק..

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!