1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

קוליטיס

הנושא בפורום 'עזרה בקבלת אישור' פורסם ע"י שליש, ‏24/1/16.

1. שליש

שליש חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום לחברי הפורום
    סובלת מקוליטיס כבר מעל 3 שנים.
    הגסטרולוג כבר שנה וחצי שולח אותי לכל בדיקה אפשרית כי הוא נחוש בדעתו שהקוליטיס שלי הוא תוצר של צליאק על אף שאין שום אינדיקציה לכך. היום הגיעו מים עד נפש איתו כי סרב לתת לי סיכום בירור מחלה מכיוון שאחת הבדיקות הייתה אמורה להגיע אליו והוא לא טרח בכלל לחפש.
    בקיצור, מעל שנה מטפלת בעצמי עם קנאביס. עושה פלאים, מבטל בחילות, מרגיע כאבי בטן והתכווציות ומרגיע שלשולים. הוצע לי טיפול קונבציונאלי בסטרואידים אך סרבתי בגלל היסטוריה רבה מידי של סרטן במשפחה.
    האם ניתן לפנות לבקש טיפול בקנאביס למרות שלא נוסה טיפול קונבציונלי ?
    האם יש רופא גסטרו שניתן לפנות אליו ושפתוח לנושא הטיפול בקנאביס ?
    כל רופא שהעלתי זאת בפניו הסתכל עלי כאילו אמרתי משהו משוגע למרות שכולם אישרו לי שידוע שזה עוזר בקוליטיס.
    תודה מראש
    שלי

2. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    את תמיד יכולה לנסות. אבל חלק מהתנאים לקבלת קנאביס רפואי הוא לנסות תרופות(סטרואידים, מדכאי מערכת חיסון וכדומה) ולהסביר שהם לא השפיעו עלייך אחרי תקופה(לפחות 5 חודשים) או אם קיבלת טיפול ביולוגי(הומירה) שלא עזר לך..בהצלחה

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!