1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

קונפידור מותר או אסור....

הנושא בפורום 'גידול למתקדמים' פורסם ע"י גננת, ‏26/8/17.

1. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    אמ... האמת היא שתות אינו צמח שקיים בעולם הטבע.
    מדובר בהכלאה של שני מינים שונים לייצירת מין שלישי. זה כמו שיכליאו כלב עם חתול לקבלת מין חדש שיקרא כלבתול.
    אנחנו לא אוכלים את הפרי וגם לא את הפרח, כי אם את בסיס הפרח שנקרא מצעית.
    אכן, "פרי" יוצא דופן.

ChaoExplo, נופי ו-Potter אוהבים את זה.
  2. Eytan

Eytan חבר חדש

לייקים:
    1
    לא לסמוך על מה שאמר המוכר בחנות ,הוא לא יכול להודות בטעותו,וגם יכול להיות שהוא באמת חושב שאין בעיה עם החומר שמכר לך,עם כל הצער שהדבר לעניות דעתי אל תצרכי את הצמח בשלב ראשון,יש כאן אנשים עם ידע וניסיון מוכח שאומרים לפח,אם תמצאי כאן תגובה אחת ו אפילו בחצי פה(הכוונה ,שלא שוללת את השימוש בצמח)אז אולי הייתי חושב שכן תצטרכי אותו,אבל בינתיים לא מומלץ ונראה לי שכולם פה משתתפים בצערך.רק בריאות גננת יקרה

3. vvasili

vvasili אחד שיודע

לייקים:
    533
    באמת את חושבת ככה?

4. גננת

גננת חבר חדש

לייקים:
    3
    באמת אני חושבת שלעשן לא בריא. חקרתי היום המון על הנושא.אין תשובה ברורה לגבי חומרי הדברה וקנאביס. פשוט כי זה היה לא חוקי אז לא ערכו מחקרים עד לאחרונה.
    מה שבטוח זה שעדיף לגדל. אם אני בטעות שמתי כמות קטנה יחסית של חומר הדברה, מגדלים מסחריים ישימו פי כמה.ספציפית לקונפידור הFDA לא מצא הוכחות שהוא מסרטן. אבל רעיל לבני אדם בכמויות גדולות

5. גננת

גננת חבר חדש

לייקים:
    3
    אני אתחיל מחזור גידול חדש. ולהבא אין הדברה כימית אצלי. הבנתי שבגידול חוץ כל התכשירים הביולוגים שווים בערך להומאופתיה.

6. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    וואו! כמה שזה לא נכון.
    הדברה ביולוגית באמצעות חרקים מועילים הינה אחת מגישות האפקטיביות ביותר להתמודדות עם מזיקים.

הידרוגארדן צפון, נופי ו-Potter אוהבים את זה.
  7. הידרוגארדן צפון

לייקים:
    15
    בדוק.

8. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    אני כן הייתי מעשן!. כולם פה גאונים גדולים כשזה לא הצמח שלהם, תעיפו מבט מקרוב תראו כמה עובש אתם מעשנים עם הבאדים השמנים שלכם חברים.. אבל העיקר שאין קונפידור עלאק..
    כאילו שאתה הולך להוריד חצי טון לשימוש עצמי... כולה כמה גרמים שירפו במהירות, תהיו בטוחים שבירקות והפירות שאתם קונים יש הרבה יותר רעלים, אני לא רואה אותכם מתחילים לגדל את כל הירקות והפירות שלכם בעצמכם. תנו לי לגלות לכם סוד, כל החברה פה שמגדלים את הצמח השני שלהם אבל עד עכשיו קנו ברחוב,.. כנראה שכבר צרכתם יותר קונפידור מTHC עד עכשיו.
    בקיצור אני אומר אל תזרוק לפח, תעשן ותהנה ממנו ופעם הבאה תחליט על סמך נסיונך האישי באיזו הדברה להשתמש..

peter pan ו-vvasili אוהבים את זה.
  9. vvasili

vvasili אחד שיודע

לייקים:
    533
    לעשן קנאביס מרוסס לא בריא.
    לעשן קנאביס לא מרוסס בריא מאוד.

10. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    נראה לי שקצת עברת את הגבול בחור. יש כאן כמה אנשים בפורום שהם מומחים להדברה.
    דעתך המאוד מסוכנת כדאי שתשמור לעצמך. אני ממש לא הייתי לוקח עצה שנוגעת לחומרים רעילים מאיזה בחור באינטרנט שמקור הידע שלו מגיע מסירטונין מטופשים ביוטיוב.

לא יודע מי אתה חושב שאתה, כשאתה מרשה לעצמך לתת עצות בנושא. אני במקומך הייתי מוחק את ההודעה שכתבת.

11. גננת

גננת חבר חדש

לייקים:
    3
    זרקתי, עם כאב הלב
    הבעיה שאין מחקרים. אז אי אפשר לדעת.
    יודעים רק שחומרי הדברה מאוד לא בריאים. איך כמה ולמה עוד לא ידוע בתחום הספציפי של קנאביס והדברה.
    וסתם דרך אגב. עישון קנאביס עם טבק לא בריא. גם עשן של קנאביס לא בריא. פשוט התענוג עולה על חוסר הבריאות

12. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
  13. גננת

גננת חבר חדש

לייקים:
    3
    חקרו המון
    לא בהקשר של עישון וקנאביס
    מינונים למשל.או השפעה של ספיגה בעישון. חקרו רק השפעה של ספיגה בעיכול ומגע עם עור

14. דוד גו

דוד גו קנאביסט על

לייקים:
    332
    אם לא זרקת אז קראתי באיזה מאמר רק עכשיו בגוגל שהרבה אנשים משתמשים בחומץ לנקות כינים מהראש של הילדים
    נראה לי שקנימות זה איזה סוג של כינים וזה עובד טוב מאד.אני לא מומחה גדול בהדברה אבל שווה לנסות ליפני שזורקים
    בהצלחה אוחתי

15. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    וזה לא מספיק לך?
    אוקיי, תמשיכי להאמין שכנראה בעישון זה איכשהו פחות מסוכן.

16. גננת

גננת חבר חדש

לייקים:
    3
    להיפך. בעישון זה יותר מסוכן.

17. גננת

גננת חבר חדש

לייקים:
    3
    כשאין את הפילטרים של מערכת העיכול ברור שיותר מסוכן עישון כימיקלים

Potter אוהב/ת את זה.
  18. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    נראה לי שאתה קצת עברת את גבול התעופה העצמית, תן לי לנחש מי המומחים פה בתחום ההדברה, אתה בטח נכון?
    אפשר לראות תעודה בבקשה??
    אם דעתי כל כך מסוכנת אז תסביר לי למה המוצר הזה נמכר בארץ כתכשיר הדברה??
    תסביר לי למה אנחנו לא מתים עכשיו מכל האוכל מלא הקונפידור והרעל שאכלנו עד היום??!
    או שאתה טוען שלא משתמשים בקונפידור ועוד כל מיני רעלים בגידולים חקלאים מסחריים?..
    אתה כן טוען שאתה אגרונום של חוות קנאביס, מומחה בתחום ממש, איפה היית שכל החוות הרפואיות בארץ נתפסו מדבירות בכמות מעל המותרת? או מוציאות תרופה עם עובש?? למה שם לא נתת הוראה לזרוק לזבל כמו שאתה אומר פה לבנאדם שהשקיע בצמח אחד תקופה לא מבוטלת??
    אני ממש לא ימחק את התגובה שלי, ואם הגישה שלי לגבי הדברה לא נוחה לך אתה יכול לעזוב.
    אני רק רוצה לציין שאני ממש לא ממליץ להשתמש בחרא הזה וכנראה שאם הבנאדם היה שואל פה לפני השימוש הייתי חלק מאלה שהיו ממליצים לו שלא להשתמש.

peter pan אוהב/ת את זה.
  19. גננת

גננת חבר חדש

לייקים:
    3
    אחד שיודע צודק בכמה דברים, אגרונום יקר.
    כשאני שואלת מה מינון מוצר והתשובה היא אסור בכלל , בלי מחקרים שמגבים זה די מוריד מהאמון בידע שלך.
    ולהפנות לוויקיפדיה או לכמה אתרים שקופצים ברגע שרושמים קונפידור זאת לא חוכמה גדולה .
    אתה קופץ וטוען כמה רעיל ובקישור ששלחת רשום שאין סכנה לבני אדם
    . זרקתי כי לדעתי אין מספיק ידע ומחקרים על ההשפעה בעישון ומינונים .
    אם תלך לחנויות כל מוכר יתן לך מינון אחר לגמרי. פשוט כי בהוראות יצרן לא מוגדר מינון לקנאביס.
    לדעתי אגרונום הדעה שלך היא יותר אורח חיים, טבעוני צמחוני. אבל עוד לא הראית לי מחקר אחד בקשר למינויים מומלצים לחומרי הדברה, או בכלל להשפעה של חומר הדברה קונפידור על מעשני קנאביס

20. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    לא?
    הוויקיפדיה באנגלית רשומות הסכנות לבני אדם. אחת מהסכנות היא מוות (תחת הכותרת Health impact). מוזמנת לקרא שוב הפעם יותר לעומק.
    אולי גם כדאי לא לפסוח על החלק שאומר שהחומר יוצא מכלל שימוש בארה"ובאירופה.
    זה באמת לא חומר חדש. אולי החומר הנחקר ביותר בעולם. וכמו שהסכמת איתי מקודם, סביר שבעישון הסכנה גדולה ממגע.

רוצה לחכות בינתיים ולעשן את החומר עד שיהיה מחקר שאומר כנראה ממש לא כדאי לצרוך את החומר בעישון?
    אז לפי הגישה שלך מותר לעשן כל חומר שמרססים על הצמח כי עוד לאיצא מחקר שאומר שלא כדאי.
    בהצלחה. לדעתי יש מספיק אינפורמציה שאמורה להניע אותך מלעשן אותו כבר עכשיו.

על אחריותך.

Potter אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!