1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

קטע הזוי....

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י אויב משטרת ישראל, ‏9/5/16.

1. אויב משטרת ישראל

לייקים:
    0
    היי הייתי רוצה לשתף אתכם בקטע הזוי שקרה לפני מספר ימים. יש לציין שזאת פעם ראשונה שזה קורה לי, אני וחברה טובה הלכנו משהוא כמו קילומטר לתוך מקום נטוש ללא אנשים במטרה לעשן ולהירגע היה לנו אצבע משהו כזה. קיצר היה לנו בקבוק ומבחנת זכוכית בדיוק שתחלתי להכין את הבאנג המאולתר היגע ניידת משטרה ואכלנו לאכול סרטים יש לציין שעוד לא הכנו כלום, לא קססה ולא כלום ישרנו נפטרנו מין הראיות זרקנו את זה רחוק רחוק והם לא שמו לב. הם הגיעו ושאלו מה אתם עושים פה? האם הבקבוק והמבחנה שלכם כמובן שאמרנו שזה לא שלנו. הם כזה טוב תפתחו את התיקים אנחנו עושים חיפוש ונזכרתי במה שקראתי פה ביקשתי תעודת שוטר קיבלתי מין 2 השוטרים הם נתנו. סבבה. ואז שאלתי אותם מהי החשד לחיפוש הם "עישון סמים" טוב. טוב. אוקי... עשו חיפוש לא מצאו כלום וביקשו מספר תעודות זיהוי. זה הכל. האם עשינו נכון? מה עלול ליקראות והאם אני במעקב?

2. מומין טרול

מומין טרול קנאביסט

לייקים:
    115
    לא יקרה כלום

בזהירות בפעם הבאה

אויב משטרת ישראל אוהב/ת את זה.
  3. Fonzee

Fonzee קנאביסט על

לייקים:
    426
    אל תראה חשוד ותתחבא בשיחים. תתנהג בנטורל ו99% מהבעיות שלך יפתרו.

אויב משטרת ישראל אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!