1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

קיטום אוטומטים

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י DrGreen, ‏28/3/18.

1. DrGreen

DrGreen קנאביסט

לייקים:
    3
    שאלה של מתחיל פעם ראשונה מגדל אוטומטים עד עכשיו רק נקבות
    אני רוצה לדעת אם מותר לקטם אוטומטים יש כרגע 2 אחת שבוע רביעי אחת שלישי לצמיחה ולא יודע אם לקטם
    אשמח לעזרה ממי שגידל אוטומטים וניסה

2. Banja

Banja חבר חדש

לייקים:
    1
    אוטומט זה לא וויד

3. Mr pumpkin

Mr pumpkin חבר חדש

לייקים:
    3
    אם אני לא טועה, לא כדאי.
    כי האוטומטי מתפתח בצורה מהירה יותר ולא מתחשב בתנאים אופטימליים, ולכן עדיף שיהיה חזק ככל שאפשר.
    (עדיף שתחכה למומחים בתחום יש פה כמה תותחים)
    מה שבטוח, כדאי לך לעבור לזנים רגילים משתלם הרבה יותר.

4. pioneer

pioneer קנאביסט על

לייקים:
    307
    ברמת העקרון לא מומלץ .. אך...
    זה עניין של תרגול.. עליך לגדל מחזור שלם מבלי לגעת בצמח אך לעקוב אחריו כל יום .. לאגור את כל המידע הזה ובמחזור הבא עליך להבין מה יהיה התזמון הכי נכון...זו אמנם השקעה אך ע"י מעקב זה תקבל המון אינפורמציה..
    לאוטומט יש כמות זמן צימוח מוגבלת , משתנה מזן לזן... וככל שתגדל מספר פעמים את אותו הזן כך תדע באופן יותר מדוייק מתי הוא התזמון הנכון... בתור התחלה הייתי ממליץ לך על קיטום באמצע זמן הצימוח,כלומר אם נספרו 30 ימי צימוח אז הקיטום יהיה ביום ה 15... וככל שמבינים איך הצמח מגיב לקיטום כך יהיה ניתן להבין יותר לעומק האם ניתן לבצע אף קיטום נוסף (במידה ומדובר בזן עם זמן צימוח שמאפשר כך).

Mr pumpkin אוהב/ת את זה.
  5. DrGreen

DrGreen קנאביסט

לייקים:
    3
    אני מאוד שמח שהקשבתי וחיכיתי מה שקרה זה שאחת התחילה פריחה כבר והכי מוזר שהיא ממש קטנה בערך 30 ס״מ מקווה שהיא תוציא משהו
    בכל מקרה פעם אחרונה שאני מתעסק עם אוטומטים חח

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!