1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

קיטום צמחים אוטומטיים

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י גשם, ‏10/6/17.

1. גשם

גשם חבר חדש

לייקים:
    6
    מתי לקטום צמח אוטומטי? האם מומלץ בכלל?
    הבנתי שזה עוזר ביבול עשיר ואפילו איכותי יותר, מעודד צמיחה של כמה קולות מאשר אחת עם ענפים חלשים יותר שיוצאים ממנה
    יש לי גידול חוץ בתחילתו ואני לא רוצה שיהיה גבוה מדי מטעמי דיסקרטיות, השאלה מתי עדיף לעשות זאת כדי לתת לצמח זמן להתאושש ועדיין שיהיה מספיק חזק כדי לעמוד בזה. ראיתי אנשים שביום ה20 עושים את זה.. מה דעתכם?
    אולי עדיף רק לקשור את הקולה הראשית? או שאולי זה יסבך אותי כי אני מתחילה ומפחדת שהצמח יהיה סבוך מדי ויהיה לי קשה איתו (צמח ראשון שלי) וכך גם הצמח לא יקבל מספיק איוורור?:rolleyes:
    ניסיתי לקטום נענע בגינה כדי להתכונן, התוצאה הייתה שבמקום להשקיע את הכוח בלצמוח למעלה הגבעול עצמו התחזק והתעבה והעלים גדלו והפכו לחזקים יותר בהשוואה לשאר הגבעולים. אבל לקח הרבה זמן עד ששתי ההסתעפויות גדלו וגם היום אחרי שבוע+ הם בקושי צמחו.. האם זה לא ייפגע קנאביס וביבול כי הוא לא יספיק להתארך מספיק לפני תחילת הפריחה?
    אשמח לתשובות במיוחד ממי שניסה ויודע קצת :)

2. Potter

Potter קנאביסט על

לייקים:
    277
    אוטומט לא לנגוע
    יש איזו סברה שיש בדיוק זמן נכון אבל רוב הפורומים אומרים לא לבצע

3. Adiv

Adiv מנהל
    מנהל

לייקים:
    235

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!