1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

קנאביס בזנזיבר

הנושא בפורום 'קנאביס בחו"ל' פורסם ע"י nimrodg, ‏20/8/16.

1. nimrodg

nimrodg קנאביסט

לייקים:
    107
    מה קורה אנשים?
    מבוא:
    לאחרונה שמעתי שהרבה ישראלים יבקרו בזנזיבר בחודשים הקרובים, ורציתי לתת את דעתי על המצב שם.
    זנזיבר - אי עם חול לבן ונעים, ים עם המון גוונים של כחול ופשוט יופי של מקום, המקומיים ירצו תמיד לעזור כאלה שבאים בחיכוך עם התיירים, בכפרים פחות תמצאו דוברי אנגלית ממה שאני נתקלתי בפעם היחידה שהייתה לי אינטרקציה עם מקומיים שלא מתחום התיירות.
    איך להשיג:
    על חופי זנזיבר תמצאו לרוב את הbeach boys שימכרו לכם גילופי עצים, לונגים וכל מיני שיט אחרים. אלו תמיד יכולו לעזור לכם. מאחר ומדובר במדינה די רגועה שהכל הולך לאט מה שנקרא "פולה פולה" משמע לאט לאט, יכול להיות שתחכו שעתיים בשביל לקנות ירק. לי זה קרה ולכן ממליץ שהמוכר יתחייב שהוא יגיע מהר - כמה שפחות זמן בשטח כך הכי טוב.
    חוקיות ושוטרים:
    אומנם יש סבירות שתיתקלו בשוטרים שהיחס שלהם כלפי קנאביס מחמיר מאחר ומדובר במדינה מוסלמית. כמו-כן בעת היתקלות עם שוטר סביר להניח שתוכל להגיע לעמק השווה מבחינת "קנס", מנהג שקורה מסביב בעקבות שחיתות לאורך כל הדרך מהראש ממשלה ועד לאחרון השוטרים. אך למרות זאת מומלץ בחום לא לעשן על החוף ולא להיות מטרה נייחת שאפשר להוציא ממנה כסף. מה גם לא נראה לי שתרצו להתמודד עם השיט הזה. תעשנו במלון בחדר ופתרתם את הבעיה.

בחוף של The rock (מסעדה מפורסמת שנמצאת על סלע ענקית כמה מטרה מהחוף) שמתי לב שאין כמעט שוטרים למרות שהייתי שבוע אחד שם ויכול להיות שנפלתי על שבוע שקט באזור. אפשר להתארגן שם.

עכשיו לחלק הכי מעניין מה באמת יש לזנזיבר להציע: בזנזיבר יש להם להציע 2 סוגים:
    ענף עם פרחים, שקיות חומות עם תערובת גרוסה ומוכנה לעישון.
    1. ענף שלם עם פרחים דו-מיני עם המון זרעים.
    מלאכת הקיסוס די ארוכה ודורשת אפילו מספריים (ממליץ לקנות שם את הציוד)
    המספריים עלו לי משהו כמו 1500 שילינג. נחזור לעניינו, הפרחים היו יחסית דביקים, למרות כמות הזרעים שיש, הטעם היה נוראי לחלוטין, משהו בייבוש\יישון היה לא טוב. אם אפשר לתת הגדרה למשהו שקרוב לאיכות הזו הוא הירוק של הבדואים מפעם כזה שהיה מלא בזרעים וענפים וכל השיט הזה.האיכות לא משהו אבל עושה ראש. יש כאלה שלא יאהבו את הראש שהירוק נותן.
    הכמות כמו שאתם רואים גדולה, אין שם משקל ממה שהדילר הסביר, בנוסף טען שזה זן סקאנק.
    הטעם לא משו וגם הריח לא הכי ארומתי שיש. ממליץ לעשן נקי במקום לערבב עם טבק שרק יחמיר את הטעם.
    המחיר זה החלק הכי טוב, 10 דולר יתנו לכם משהו כמו 3-5 גרם, נטו.

משו חשוב, כשהדילר הציע את התערובת ביקשתי באנגלית "פרחים" וזה מה שקיבלתי, יש מצב שיש בלי זרעים אבל לא הצלחתי להשיג משו אחר, מאחר ואין שום גידול באי עצמו אלא מייבאים את הירוק.

2. שקיות חומות עם תערובת גרוסה ומוכנה "לעישון"-

מדהים אותי שכזה דבר קיים, ממש מלכודת תיירים קלאסית. התערובת הזו מכילה כל מיני צמחים, מעט מאוד בפרחים אם בכלל זה היה באצים בודדים. כמובן שגם כאן יש זרעים. מלאכת הקיסוס היתה קלה יחסית, פשוט מנקה את הזרעים ואת כל הענפים שנגרסו גם כן. הטעם והריח בעישון לא דומים בכלל לקנאביס. נותן סטלה אבל נראה כי מדובר ב"נייס גאי" או תערובת מדוללת חזק.
    המחיר הוא 2000 שילינג לכדור או דולר לכדור כזה.

[​IMG]זו הכמות שיוצאת מכדור חום אחד.
    התמונה הזו היא אחרי שפירקתי 7 כדורים חומים.

השורה התחתונה:
    ממליץ על פרחים רק בגלל ששני המוצרים הללו מחורבנים ברמות. אז אם לקבל סטלה לפחות שזה יהיה מצמח ולא תערובת צמחית.

#1 nimrodg, ‏20/8/16
    נערך לאחרונה ב: ‏30/9/16
    ashahim1 אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!