1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

קנאביס גורם לפסיכוזה ?

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Avishayazran, ‏5/2/15.

1. Avishayazran

Avishayazran חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום , בתור מעשן כשנה לא תדיר ויום יומי , הכרתי בקנאביס כ"סם" ידידותי ומהנה וטוב , לאחרונה קבלתי מה שנקרא "סרט רע" "דבקה" , וקראתי והבנתי שזה תסמינים של פסיכוזה , אני מאוד בעד הליגליזציה אבל המקרה הזה גרם לי להאמין פחות בקנאביס כי זה קרה לי חד משמעית בגלל שעישנתי הרבה אותו יום וזה נמשך שלוש שבועות , ( קראו על פסיכוזה באינטרנט) . מה שאני מבקש בעצם זה שתיתנו לי סיבה מספיק טובה שפסיכוזה לא נגרמת מהקנאביס או משהו שיגרום לי לשנות את דעתי כי אני מאוד רוצה להצביע עלה ירוק .

תודה רבה :)

2. Shai.F

Shai.F Moderator

לייקים:
    0
    א. איך אתה מגדיר פסיכוזה? מה היו התסמינים? ממה שאתה מתאר זה נשמע יותר כמו התקף חרדה - זה מה שאנשים בדרך כלל מדברים עליו כשהם אומרים "סרט רע". התקף חרדה זאת התופעת לוואי הכי נפוצה של מנת יתר של קנבינואידים. היא כוללת סימפטומים כמו דופק מואץ, קוצר נשימה, מחשבות פרנואידיות, תחושה חזקה של "משהו איום עומד לקרות" וכו'.

ב. בקשר לפסיכוזה - המחקרים של היום מראים שקנאביס עשוי להוות טריגר להתפרצות פסיכוטית אצל אנשים עם פגיעות גנטית (כ-1% מהאוכלוסיה). גם אלכוהול, קפאין, ובמיוחד ממריצים כמו ריטלין זוהו כטריגרים להתפרצות פסיכוטית אצל אותם אנשים עם דיאתזה (פגיעות) גנטית.

3. המקוסס

המקוסס חבר חדש

לייקים:
    2
    לקחת יותר ממה שאתה רגיל - אתה טעית , אל תאשים בזה את הצמח . תמיד יותר מידי זה לא טוב..כמו בכל דבר בחיים

4. BlackGhost

BlackGhost קנאביסט על

לייקים:
    188
    בוא נאמר ככה:
    קנאביס לא גורם לפסיכוזה.
    אבל הוא עלול להעצים פסיכוזה קיימת, כמו שהוא עשוי להעצים יצירתיות שקיימת בהרבה אנשים.
    בהצלחה.

5. mrkush

mrkush קנאביסט

לייקים:
    3
    מעורר בעיקרון.

6. Mr.Weed

Mr.Weed קנאביסט

לייקים:
    27
    כמו שאמרו פה, קנאביס לא יוצר פסיכוזה, אלא מעורר את הקיימת. וגם את הקיימת אפשר לנתב למקום טוב

7. speor4512

speor4512 חבר חדש

לייקים:
    0
    Mr.Weed אתה יכול לעזור לי באשכול שלי בבקשה

8. דודה

דודה קנאביסט

לייקים:
    134
    עם יש לך חומר טבעי הידרו או רפואי זה ימנע פסיכוזה לפי מה שאני יודע אחד מכול 100 אנשים יקבלו פסיכוזה מקנאביס אז זה נדיר לרוב קנאביס טוב חלק ממש מסוכן

9. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    אתה טועה ומטעה.

10. greenmind

greenmind קנאביסט

לייקים:
    35
    אף אחד לא ראה את הכתבה מהמגזין על הניסוי הבריטי שבו נתנו לאנשים מנות לוריד? בהתחלה הזריקו תערובת של cbd עם thc והכל היה סבבה, כאילו עישנו ג'וינט בפנאן שלהם. אחרי זה הזריקו thc טהור, נקי. ואנשים בהחלט התחילו להראות סימנים של פסיכוזה. אז מה אני בא להגיד פה בעצם? יש מצב שמשהו ביחס בין הקנבינואידים אצלך בגוף השתנה? אולי בגלל הכמות שעישנת חומר אחד נשאר והחזיק מעמד בדם בעוד השני כבר התמוסס? או יותר סביר - קצירה מוקדמת ולא מספיק ייבוש, מה שגורם לכמות ה-cbd בפרחים להיות קטנה יותר. אתה זוכר מה היה צבע הפרח? יש מצב שהוא היה יותר לבן ממה שהוא היה חום? בטוח שזה בכלל היה גראס נקי ולא משהו מטופטף/מרוסס?

בכל מקרה כשמגיע אליך חומר חדש תמיד תתחיל מכמות קטנה, תעמוד על טיבו ואז תראה איך לעשן אותו. לי כרגע יש שני נגלות שונות בו זמנית אצלי, מאחת הנגלות אני שם כמעט פי 2 מאשר כשאני לוקח מהנגלה השנייה, כי ההשפעות שלהן שונות

11. abcd

abcd חבר חדש

לייקים:
    0
    בנוסף למה שאמרו פה,וכמו שחלק אמרו פה,קנאביס לא גורם לפסיכוזה אלא 'מעורר' אותה,לרוב אם יש לך במשפחה נטייה תורשתית לפסיכוזה או במקרים אחרים שפיתחת בעצמך.

אני יכול לתת לך דוגמא,אני וחברים שלי תמיד יושבים ביחד,יום אחד מצאתי סאטיבה טובה ודביקה עם הרבה thc,ישבתי איתם ועם בני,אני התחלתי הם אחריי,לכולם היה סבבה חוץ מאחד שפשוט אכל רעה. המבח נה של הבני שלו הייתה קטנה יותר משלי והוא שם איזה חצי רא ש, ואני פיצצתי, ובכל זאת הוא אכל רעה והחליט שהוא לא נוגע בזה יותר ולקח לו כמה ימים להירגע..אפילו שאנחנו מפרקים יחד פרחים בכמויות כבר זמן מה,כנראה יש לו איזשהי היסטוריה של פסיכוזה במשפחה וזה משפיע עליו והזן הזה לא התאים לו,קורה...

אני חושב שאם יש לך איזשהי היסטוריה לפסיכוזה במשפחה מומלץ שלא תגע בקנאביס אלא אם אתה יודע את הזן שלו ואתה יודע שהוא מתאים לך

12. LarryOG

LarryOG קנאביסט

לייקים:
    20
    מי שמפחד לקבל פסיכוזה או התקף חרדה.. הכי טוב זה פשוט לעשן זן עם אחוזים גדולים של CBD ואחוזים נמוכים של THC.
    ככה כולם יעשנו בכיף.. כל אחד ומה שיותר מתאים לו ולצרכים שלו.

אני כבר יודע ממזמן שזנים עם THC גבוה ממש לא מתאימים לי, לא כזה אוהב את התסבוכים וכל הפסיכודליה הזאת, פעם בכמה זמן זה כיף לקבל את הבומבה הזאת למוח, אבל לעיתים קרובות אני מעדיף זני CBD דומיננטים עם הרגשה יותר נרקוטית מאשר פסיכודלית. ולא משנה אם זה סאטיבה או אינדיקה, אני פשוט לא סובל את המאצ'יס שזה עושה, בתקופה שפירקתי את החומר שגידלתי שלפי מה שהבנק זרעים רשם יש לו 22 אחוז של THC!
    עליתי משהוא כמו 5 קילו, שקלתי 65 ותוך חודשיים שקלתי 70 קילו, אני בהפסקה מכל הקנאביס כבר חודש ולמזלי קצת ירדתי במשקל איזה שתי קילו.

זנים עם אחוזים יותר של CBD.
    http://budgenius.com/AC-DC-Kate-Barrett-BG0010001F41B.html
    http://budgenius.com/Harlequin-Bella-Flora-Collective-BG0010001EE25.html
    http://budgenius.com/Canatonic-Kate-Barrett-BG0010001F41C.html

זנים עם אחוזים יותר של THC.
    http://budgenius.com/Sour-Diesel-C-C--California-Alternative-Caregivers-BG0010001F4CC.html
    http://budgenius.com/OG-18-San-Bernardino-Community-Care-BG0010001F513.html
    http://budgenius.com/Lemon-Skunk-Greenway-Patient-Association-BG0010001F4F8.html

שימו לב להבדל בציונים של החרדה והגירוי תיאבון.. מי שלא באלו על פסיכוזות חרדות ומאנצ' מטורף, פשוט שיעשן זנים עם יותר CBD.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!