1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

קנאביס והקאות

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י nancy83, ‏8/9/16.

1. newbudder

newbudder קנאביסט על

לייקים:
    367
    קורה לי עם להשתין.. חחח

אור א. ו-אמנות-הגידול אוהבים את זה.
  2. jizzpants

jizzpants קנאביסט

לייקים:
    34
    באחת הסטלות הראשונות שלי קרה לי בדיוק אותו דבר. הייתי בחוץ עם חברים עישנו ופתאום אני קולט צורך עז לחרבן ולא היה איפה ונקרעה לי הבטן מכאבים חחחח הזכרת לי ערב שרציתי לשכוח :D

3. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    אני אכלתי סרטים רעים מקנאביס מפה ועד הודעה חדשה.
    ברמה שעשיתי הפסקה של חודשיים וחצי בלי לגעת בקנאביס. רק בשביל לחזור, ולהפיל ראש של גרם וחצי (בשאכטות, כמובן)
    מסיבות מסוימות, למדתי להינות מסטלות רעות ולהפיק מהם לקחים.
    סטלות רעות זה בעצם סטלה חזקה מאוד. אם אתה רק יודע לכוון את המחשבה שלך לכיוון הנכון. אתה תגיע לתחושה אלוהית שיותר מזכיר אסיד מאשר קנאביס.

יש אנשים שעושים את זה עם מדיטציה. אני עושה את זה עם מוזיקה.

עכשיו, יש אנשים שקנאביס לא עושה להם טוב. למה? נמצא גן שקשור לנושא. בעצם יש אנשים עם הרבה יותר קנבינואידים טבעיים במוח שלהם. והם פשוט לא צריכים את הצמח הזה. הם לא נהנים מזה.
    בנוגע להקאות\שילשולים\שתן. זה פשוט לא ברור לי עד היום למה זה ככה. לדעתי זה תוצר של התקף חרדה או פשוט שהגוף לא מגיב טוב לקנאביס. אולי עומס יתר על קולטן CB1 אחראי לזה. אבל זה באמת לא ברור..
    יכול להיות, שפשוט כשמעשנים יותר מדי יש עומס יתר על הקולטנים והגוף נכנס למצב מצוקה - התקף חרדה, פרנויה קשה. ואולי גם הקאה. אולי לגוף של אנשים מסוימים יש אינסטינקט להקיא כשיש עומס יתר כי זה מדמה מצב של הרעלה?

זה מורכב..

4. אמנות-הגידול

אמנות-הגידול אחד שיודע

לייקים:
    637
    פעם הייתי מתעלף מחשיש בבאנג, הייתי רואה הכל שחור ונופל לקרקע זרמים בכל הגוף יעני עזבו אותי הכל טוב מכירים

בסטלות של הנייס גאי ( הכי גרועות אי פעם ) הייתי רואה הכל צבעים כמו חשמל כמו שחור לבן של הטלוויזיה השלג רק בצבעים וזהו,... !! לא רואה תמונה רגילה של עצמים - לא אנשים לא כלום שחורר הכל שחור ועל זה צבעים חשמליים לא כיפיים והמחשבה לא שם בכלל... ואתה צורחחח צורחחחח יעניייי...

באםםם

בקיצור אני אוהב לעשן קנאביס עם בני אדם מסביבי שלא מזיינים תמח יותר מדי

אנחנו יודעים שהכל טוב ואם מישהו בסטלה "רעה" אז אפשר רק לצחוק מזה והוא מבסוט במח אנחנ יודעים אתצ זה טוב מאד

בגלל זה הפסקתי לעשן עם כל אחד... כי הם מעבירים את האנרגיה עליך כשאתה "לא מרגיש טוב" אבל אתה מרגיש בן זונה בתוך תוככה פשוט האינסטינקט של אותםפ בני אדם זה לקחת ממך את זה בכח לא לתת לך להינות...

בקיצור תעשו שאכטה עם אנשים באהבה ורק באהבה בלי כל הזבלה הזה של חומריות והחרטות האלו של הכסף מסף והשטויות נושאים סתמיים ועוד עושים מזה ענין

5. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    אתה כל כך צודק.

יש אנשים שאתה מתמסטל איתם, והם מקבלים סטלה די רעה.
    והם פשוט איכשהו, בצורה לא מובנת..מעבירים את כל השליליות שלהם אלייך. ואתה מתחיל גם כן להרגיש לא טוב.

אני אוהב לעשן עם עצמי. ואולי, אולי, עם אנשים חיוביים :)

אמנות-הגידול אוהב/ת את זה.
  6. אמנות-הגידול

אמנות-הגידול אחד שיודע

לייקים:
    637
    גוד וייבז לכולםם

7. אור א.

אור א. קנאביסט

לייקים:
    62
    אם כבר מדברים אשמח להמלצה, קורה לי כשאני לוקח באנגים וקרה לי דווקא לאחרונה.
    בראשים הראשונים שלי (הצלחתי להוריד איזה 2 מתוך כמה) דווקא לא סבלתי מזה, ברור שהשתעלתי ונחנקתי, וכן סבלתי מכאב ראש היה זבל של חומר. אבל לא ברמה הזאת

ואיכשהוא קצת אחרי הייתי פעם עם חבר ועשינו כמה ראשים ופתאום הבאנג חנק לי את הנשמה ולא הצלחתי לנשום ונכנסתי לקטע רע. למזלי הלך איתי לחדר נשכבתי במיטה ואחרי כמה דקות עבר. הקטע שזה כל כך מלחיץ שאני אומר לעצמי משהו כמו "דפוק למה עשית את זה" זאת אומרת, כזה מלחיץ שגורם לי להתחרט על העישון.
    וזה קרה לי שוב פעם בפעם אחרת והרגשתי מין גרפס קטן תקוע בפנים והלחיץ אותי.

אני יכול להגיד שלאכול עוזר לזה, אבל זה עדיין מפחיד ומלחיץ. זה כנראה איזשהוא גירוי של הוושט או שפשוט אני בולע עשן במקום לעשן. לא יודע.
    למישהו יש ניסיון בנושא? יכול להיות שבאנגים זה פשוט לא בשבילי אבל אני דווקא אוהב את המכה לראש שהם נותנים אז עד שיהיה כסף (וחומר) לוויפרייזר, אשמח לטיפים בהקשר

אולי זה בכלל "מנת יתר"? למרות שלא נראה לי כי זה יותר גירוי כזה

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!