1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

קנאביס לבני נוער שאלה למבינים

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י ההוא משם, ‏20/4/16.

1. ההוא משם

ההוא משם חבר חדש

לייקים:
    1
    שלום! אני מכיר נער בן 15 וחצי שמעשן. הוא אומר לי שזה עוזר לו להירגע כשהוא בדיכאון וכשהוא מעשן הוא לומד יותר טוב.
    השאלה שלי היא האם בגיל כזה זה יכול לגרום לו נזק מוחי או לעצור את ההתפתחות כמו שאני שומע הרבה?

2. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    זה נושא שלא יודעים עליו באמת, מצד אחד היה מחקר מ-2014 שהראה ששימוש בקנאביס בגיל צעיר גורם לירידה ב-IQ, אך במחקר הזה לא נמנו הרבה נושאים. ומחקר אחר ב-2015 הראה שאין שום השפעה פיזית או נפשית של שימוש בקנאביס בגיל צעיר.

בוא נגיד ככה, נער בן 15 מעשן על הנייר זה לא טוב במיוחד. אבל אם הוא בוגר מבחינה נפשית (ויש הרבה כאלו) יכול באמת להיות שזה עושה לו טוב והוא צריך את זה.

ההוא משם אוהב/ת את זה.
  3. midnightToker

midnightToker חבר חדש

לייקים:
    13
    מסכים עם הבחור מעלי. אם הנער שאתה מכיר כבר עישן תקופה וזה עושה לו רק טוב והוא יכול להתמודד עם זה בצורה בוגרת ולהימנע מדברים שיוכלו לפגוע בו משמעותית (תיק במשטרה) אז אין שום בעיה.

ההוא משם אוהב/ת את זה.
  4. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    אמרו לנו פעם בלימודים שהמוח מסיים את ההתפתחות שלו בסביבות גיל 21 או משהו כזה..לא זוכרת כרגע
    ושלא מומלץ לעשן קנאביס כשהמוח עדיין במהלך התפתחותו. אני לא אוהבת את העניין שבני נוער מעשנים קנאביס, אבל זה עדיף מאלכוהול.
    לדעתי עדיף לעשן מעל גיל 21, אחרי צבא ואחרי כל מיני "מסקנות לחיים" ובגרות :).

5. jessy-khalifa

jessy-khalifa קנאביסט

לייקים:
    12
    בן 16...הייתי מעשן פה ושם,הפסקתי לשתות אלכוהול(הדברים שעברתי בגלל אלכוהול יכולים לגרום לכם לצמרמורת) מהתקופה שהתחלתי לעשן פעם ביום לפחות(נשמע מוגזם אבל תקראו עד הסוף) השתניתי, הציונים של השתפרו משמעותית(ההורים היו בהלם) נהייתי בנאדם רגוע יותר גם כשאני לא מעשן,עוזר לי לבעיות שינה(שנים שהייתי שוכב ער בלילות שעות עד שהייתי נירדם) התחלתי יותר להעריך את הסביבה ולעזור לאנשים...יש לי מעט בעיות בקשב וריכוז וזה עוזר לי להתמודד עם זה...באופן כללי אני חושב שנערים בגיל שלי לא אמורים לעשן אבל זה עדיף מאלכוהול ושאר דברים שנערים בגיל שלי עושים והבעיה הכי גדולה בנער שמעשן-זה האפשרות שייתפס

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!