1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

קנאביס לכאבי צוואר

הנושא בפורום 'קנאביס רפואי - כללי' פורסם ע"י debik, ‏9/3/14.

1. debik

debik חבר חדש

לייקים:
    0
    אני סובל מכאבים בצוואר בעקבות תאונה שעברתי לפני 5 שנים שברתי 2 חוליות בצוואר ומאז כואב...
    הציעו לי משככי כאבים ולא רציתי, תמיד דחיתי את השימוש בחומרים אחרים
    לא מזמן נחשפתי לשימוש בקנאביס רפואי ומעניין אותי לקבל אישור.
    מישהו יודע אם אפשר לקבל אישור למרות שלא ניסיתי את כל החומרים שמשכחי כאבים 'סטנדרטיים'?
    אשמח לקצת הדרכה איך לקבל אישור.
    אני סובל מהכאבים ונראה לי שזה פתרון מצוין.
    תודה לכל עזרה

2. greenmind

greenmind קנאביסט

לייקים:
    35
    אתה ניסית? זה באמת עוזר לך? כי זה לא תמיד מועיל לכל כאב ולהשיג אישור זה סיפור גדול. האם אתה מטופל כרגע במרפאת כאב? האם יש רופא שמכיר אותך כבר לאורך זמן מאז הפגיעה? אם סירבת להשתמש בתרופות הסטנדרטיות סביר להניח שמשרד הבריאות יסתכל עליך כסתם אחד שרוצה להתמסטל.

מבחינתם אם לא כואב לו מספיק כדי לקחת ליריקה אז לא כואב לו מספיק כדי שנאשר לו קנביס, בטח לא כשמדובר בכאב ממקור לא עצבי.

אני מסכים איתך שלהכניס אמפטמינים לגוף על בסיס קבוע זה רעיון רע, אבל משרד הבריאות בשלו. היה היגיון להגיש בקשה גם ללא ניסיון קודם עם קנביס, אם כבר היית מנסה תרופות אחרות ורואה שכלום לא עוזר, ואז הפניה לחומר שמעולם לא ניסית הייתה הגיונית כי "מי יודע, אולי זה הדבר שכן יעזור לי סוף סוף?" אתה מבקש אותו כי זו תרופה טבעית ואתה לא רוצה להכניס חרא מסונתז לגוף שלך, כשמשרד הבריאות יעיין בבקשה שלך הוא יגיד "לא באמת כואב לו אם הוא לא לקח כדורים, זה בסך הכל עוד סטלן שמנסה להתמסטל על חשבון המערכת"

3. debik

debik חבר חדש

לייקים:
    0
    אז הפיתרון היחיד הוא ללכת למרפאת כאב, לשחק את המשחק, לקחת כדורים (לפחות לקנות) ולטעון שזה לא עוזר? ניסיתי במזרח לעשן וזה עזר...

4. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    תנסה אולי להגיד שהקנאביס עזר לך ושאתה לא יכול לחכות שנה ולקחת כדורים, או זריקות או כל דבר כזה,
    תגיד שאתה רוצה לקחת את הקנאביס בצורת אוראלית ואם הרופא יגיד שהוא לא יכול לעשות את זה והוא מתעקש על כדורים וכל זה תגיד לו שעדיף לך כבר ללכת לקנות קנאביס ברחוב ופה נגמר הסיפור צא מהחדר ולך.
    זה מה שאני הייתי עושה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!