1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

קנאביס ממכר!!! תזהרו לא להתמכר אליו!!!

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י מוריס, ‏27/12/13.

1. מוריס

מוריס קנאביסט

לייקים:
    1
    נגיד ואני מכור אוקי? זה עושה לי רע? זה גורם לי לעצירויות ולעוד מיליון תופאות לואי שקיימים בתרופות אחרות? לא!!
    זה כמו להיות מכור לאוכל, או לסקס, או לכל דבר אחר שלא גורם נזק מוכח(כי איפה שהו אוכל יכול להזיק). זה לא גורם רע לאף אחד!!

רק טוב

2. עשן ישראלי

עשן ישראלי חבר חדש

לייקים:
    3
    קנאביס אינו ממכר, ללא קשר להאם מזיק או לא.

3. מוריס

מוריס קנאביסט

לייקים:
    1
    כל דבר ממכר, גם שתיית קפה על הבוקר או סקס בלילה, כי כשלא יהיה סקס אתה תביא ביד, כל דבר שגורם לך לאושר וכיף - ממכר. טיולים לחול, גלישה בחרמון, כל דבר חברי היקר!!
    אז כן אני אתעצבן אם לא תהיה לי השחטה בסוף היום כמו שאני אהיה מעוצבן אם אני לא אספיק לאכול בבוקר לפני העבודה...

בלי שום קשר לקנאביס, גם המחשב שאתה עליו ממכר. כי זה כיף וזה גורם לך לאושר רגעי.

4. עשן ישראלי

עשן ישראלי חבר חדש

לייקים:
    3
    קפאין ממכר. קנאבינואידים ושאר רכיבי הקנאביס - לא.
    ישנו הבדל בין לפתח אובססיה/"תלות פסיכולוגית" לפעולה או חפץ אקראי, ובין חומרים ממכרים.

5. מוריס

מוריס קנאביסט

לייקים:
    1
    תקרא לזה איך שבא לך אח יקר, אני קורא לזה התמכרות :)

6. עשן ישראלי

עשן ישראלי חבר חדש

לייקים:
    3
    התמכרות או תלות פיזיולוגית, זה לא מונח שפתוח לפרשנות, אבל בסדר גמור. אני בעד חופש ביטוי וכלל.

7. Splendid

Splendid חבר חדש

לייקים:
    0
    שום חומר בקנאביס ממכר
    אם אני אוהב לאכול עוגה, וזה עושה לי טוב, אני ירצה לאכול הרבה עוגה
    אם אני אוהב לעשן, וזה עושה לי טוב, אני ארצה לעשן

אם אפסיק לעשן, הגוף שלי לא יכנס למצב שהוא כואב ודורש עוד קנאביס

8. Bong

Bong חבר חדש

לייקים:
    2
    גיבור , זה לא עוזר בכלל מה שכתבת, זה פשוט ספאם , בבקשה אל תספאים אם אין לך מה להוסיף לנושא .

אם אתה רואה שקנאביס לא עושה לך טוב תפסיק, אם אתה רואה שהוא עושה לך , טוב אל תפסיק.

קנאביס יכול לפגוע בחלק קטן מהמשתמשים , אבל לא ברמה של משהו שאי אפשר לתקן.

ממכר לא ממכר לא צריכה להיות השאלה, כי לכל דבר שגורם לנו טוב בעולם הזה, אפשר להתמכר "גם לסוג של רגש", גם במקרים נדירים ביותר לאכילת סבון .
    )

#8 Bong, ‏27/12/13
    נערך לאחרונה ב: ‏27/12/13
  9. Canabis

Canabis קנאביסט

לייקים:
    1
    לא מבין מה המטרה של הדברים שאמרת

10. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    בדיוק מה שאני חשבתי!

11. JoNy

JoNy חבר חדש

לייקים:
    0
    צודק .. אתה לא תלוי בזה פיזית

12. eliran

eliran קנאביסט

לייקים:
    27
    לכל דבר אפשר להתמכר , כל דבר שגורם הנאה מפריש דופמין ברמה מסוימת למוח וככה אנחנו בעצם לומדים להתרגל ולשחזר את אותה הפעולה .

13. עשן ישראלי

עשן ישראלי חבר חדש

לייקים:
    3
    קנאביס לא:
    http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/23820822

14. Bong

Bong חבר חדש

לייקים:
    2
    עשן אם תפסיק לעשן חודש קנאביס ללא דודא אחת רצינית אז אתה לא מכור, אם אתה לא יכול אז אתה מכור, אם אתה מסתכן בבית סוהר ומגד1 רק כדי לעשן (כמו חלק מהפרום) , לא מכור לא יעשה את זה.
    קנאביס אין לו נסיגה פיזית כמעט כל עד או לא נצרך אם ניקוטין , אבל להפסיק לעשן ולחיות את חייך בלי עישון, זה לא דבר שהוא קל כל כך לאף מכור לקנאביס.
    ואני לא ראייתי אחד שהוא לא מכור , שמוציא על משהו מעל 1000 + שקל בחודש שהוא לא מזון ותשלומים לבית, והשכר שלו פחות מ8 אלף בחודש לפחות.

אל תענה לי בכללי תענה לי איך אדם שלא מכור מוציא ככה כסף בחודש,וככה מסכן את העתיד שלו?
    ואל תענה לי שהבן אדם שרוט או אובססיבי אנשים מתמכרים רק בגלל עצב. - גם להרואין בן אדם שמח בנפשו לא יתמכר, אבל רב הסיכויים שגם לא יתקרב.

אין דבר רע בקנאביס אבל יש כאלה שפשוט צרכים אותו כל יום כל היום , בשביל לחיות. כי זה התרופה לכל הבעיות שלהם.

#14 Bong, ‏28/12/13
    נערך לאחרונה ב: ‏28/12/13
  15. עשן ישראלי

עשן ישראלי חבר חדש

לייקים:
    3
    לפני שהשיחה הזו ממשיכה אני מבקש להבהיר האם הדברים שנאמרו על "התמכרות" לקנאביס, נאמרו בהקשרי. ישנן תשובות נפרדות להאם קנאביס ממכר והאם אני מכור.

16. Bong

Bong חבר חדש

לייקים:
    2
    אני רואה תמיד את שורה תחתונה , אנשים כן או לא מתמכרים לקנאביס, ולא אם מדענים אמרו שאין בו חומרים ממכרים. כי זה נתון למחלוקת ענקית ביותר, וגם מי שבעד קנאביס והוא בשלטון לא יסתיר את העובדה הזאת, שזה יכול לפגוע ולמכר חלק ממשתמשים, וערכות ש1 לכל 10 משתמשים נפגע מקנאביס בדרך כזאת או אחרת. (שזה כלום) ואחד לכל 100+ משתמשים יפגע ברמה גבוהה שיתצטרך אישפוז,וכל רופא יגיד לך את זה, מושחת או לא מושחת.

גם פעם אמרו שקוקאין לא ממכר בכלל , וגם היום יש שרוטים שאומרים שאין בו חומרים ממכרים, אבל אתה צריך לשבת חודש בבית סוהר באגף תורני בשביל לראות בעניים שזה פשט לא נכון. ואיך אנשים אפילו יקחו מאצבעות של הרגליים של ערבים מנת סם של קריסטל באיכות נמוכה ויצאו לחופשה ויחזרו אם 100 גרם בתחת רק בשביל להחזיר חוב (ובבית סוהר יש כלל אם אתה חייב אתה תשלם בכסף או בכבוד שלך, או שפשוט ישרפו תבית או יחתכו לך תבטן לשניים, תמיד בחיים תסתכל על כמה נקודת בשביל לגבש דעה, גם אם הבן אדם שאומר לך אותה אתה שונא אותו.

ואני ימליץ שמי שאין לא אישיות שיכולה להסתדר בבית סוהר שלא יסתכן בגידול. כי בכח ובאיומיים אסרים ידחפו אותכם לקנות גם אם אתם לא רוצים לעשן במאסר, ובשביל זה צריך להיות מפלצת כי אתה לא יודע על איזה אגף תיפול, או שאפשר פשוט רק לנצל אותכם (וזה קורה מלא,ותנסה להגיד לא) אם אין לכם את הטירוף או את הקשרים או המראה שצריך בית סוהר, אתם תוכלו לסבול ברמה שלא תבינו.

#16 Bong, ‏28/12/13
  17. עשן ישראלי

עשן ישראלי חבר חדש

לייקים:
    3
    אשפוז?
    אולי לאחר והחליקו על שקית פרחים.

ד"ר משיח - סגן מנהל בית החולים הפסיכיאטרי 'אברבנאל' ואחד משלושת הרופאים המוסמכים לאשר טיפול בקנאביס לחולים שאינם אונקולוגים, ועושה זאת בנאמנות כבר שנים:

[video=youtube;hGd1tSeC3LI]https://www.youtube.com/watch?v=hGd1tSeC3LI[/video]

18. Bong

Bong חבר חדש

לייקים:
    2
    אני לא מתכוון להתווכח איתך אח שלי, אני בטוח במה שאני אומר וראייתי את הסרטון הזה לפני שראיית לי אותו.
    וגם הוא אומר שראיינו אנשים אם התקפים פסיכוטים ואישפזנו !!!!.
    תחשוב בהגיון למה אתה מסתכן ב10 חודש בית סוהר בשביל לעשן?

#18 Bong, ‏28/12/13
  19. עשן ישראלי

עשן ישראלי חבר חדש

לייקים:
    3
    במה בדיוק אני מסתכן?

"Bong" יקר, אני עורך כדי להתאים ההודעה לעריכה שלך.
    %1-2 מהאוכלוסיה סובלים מסכיזופרניה. זו הפרעה במאזן הכימי במוח ומקורה בגנטיקה, משמע תורשתית. עם עליית השימוש בקנאביס, אחוז החולים נשאר קבוע. בן אם מדובר באנשים שחזרו מהודו לאחר וחוו התקף פסיכוטי, או אנשים שנשארו בארץ ולא עישנו מעולם, האחוז עדיין נשאר אותו אחוז. רק מבחינה לוגית לבד - אין כל קשר. עם זאת, THC הוא רכיב פסיכואקטיבי, ובקרב אנשים הסובלים מסכיזופרניה (שגנטית, להזכירך) עלול לעורר התקף. לכן חכם עבור אדם שסובל מסכיזופרניה להימנע מכך, כפי שאדם שחולה בסכרת צריך לשמור על תזונתו. העניין הוא ש-CBD - רכיב אחר בקנאביס, הוא טיפול יעיל כנגד פסיכוזה, כתוצאה סכיזופרניה, ואף ישנם חולים בישראל המקבלים קנאביס רפואי כטיפול עבור סכיזופרניה.

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/22716160

http://www.קנאביס.com/2013/12/מחקר-הארוורד-קנאביס-לא-גורם-לסכיזופרנ/

#19 עשן ישראלי, ‏28/12/13
  20. Bong

Bong חבר חדש

לייקים:
    2
    גם אני הבנתי את הכוונה שלו, אני לא טמבל , אבל הייתי חייב לאשר משהו לפני שאני יגיד לך אותו, השיחה היית אם זה ממכר או לא, ואתה קופץ לי לדברים שלא קשורים בכלל.
    ועדיין שורה תחתונה 1 ל100 יפגעו מזה זה נתון שאי אפשר לשנות. , זה לא סיבה לא לעשות את זה חוקי, ואני בעד לאשר את כל הסמים חוקי, גם במכיר שתוכל לקנות הרואין במכולת , אני מאוד בעד החוקיות .
    והבדל בן הבחנה של מצב פסיכוטי לסכיזופרניה זה הבדל שמיים בארץ, למרות שכל חולה בסכירופניה יסבול גם ממצב פסיכוטי בתקופה מסיומת בחייו.
    מצב פסיכוטי זה מצב הפיך ברב הגדול של המקרים, וסכיזופרניה, זה בלתי הפיך בכל המקרים.

אתה בן חכם מאוד, אבל בכלל לא בן אדם פיקח ואיטליגנט, ויש בך הרבה סוגים של תמימות ,תקח את זה איך שאתה רוצה.
    זה לא רק בקטע של מה שאנחנו מדברים, אני בטוח שזה גם בעד הרבה מובנים בחייך. "אל תענה לי אל זה תחשוב על זה"

#20 Bong, ‏28/12/13

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!