1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

קנאביס נחשב פסיכדלי ?

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י Solomun, ‏7/2/20.

1. Solomun

Solomun חבר חדש

לייקים:
    0
    אני יודע שהוא לא גורם הזיות

בחיים לא ניסיתי סם פסיכדלי אבל אני רק עשנתי כבר במשך שנים והנה הסיבות שאני חושב שכן

1 המוזיקה נשמעת כאילו אתה בטריפ במיוחד טראנס היא חודרת לך לנשמה זה לא כמו בוודקה שאתה לא מתחבר למוזיקה באמת והיא לא עמוקה

2 מחשבות עמוקות ויצרתיות מוגברת

3 תחושה של ריחוף או להיות בעולם אחר אם אתה מסטול ממש אתה מרגיש בטריפ

4 להיות במסיבה טבע ולעשות שאכטה אתה מרגיש בחלום

זה היו החוויות שלי ואני סקרן לדעת אם זה משתווה לסם פסיכדלי או מזכיר

2. Solomun

Solomun חבר חדש

לייקים:
    0
    ????

3. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    לקנאביס יש השפעות פסיכואקטיביות אך לא פסיכדליות.
    יש קווי דימיון אך ההבדל הוא עצום.
    אני מבין לגמרי את ההרגשה שלך אחרי עישון כשאתה שומע מוזיקה/ נמצא מסיבת טבע/ סתם מגזים עם קנאביס איכותי. יש מין כניסה לבועה מסויימת, רגשות ומחשבות צפים בקלות, והראיה, השמיעה ובכלל כל החושים מתחדדים או נחלשים זמנית לחילופין.
    זה הדימיון היחיד לסמים פסיכדלים, הקטע שסמים פסיכדלים גורמים לתופעות דומות רק חזקות פי 1000 . קשה מאוד להשוות בינהם כי הקשר הוא קטן כמו שהזכרתי. פסיכדלים הם מגבר לנפש ולמוח , הכל אינטנסיבי מאוד, לא נעים בהכרח.
    עכשיו מלבד הדימיון הקטן פסיכדלים טומנים בתוכם אינסוף לעומת קנאביס. מלבד ההשפעה העוצמתית על כל החושים של האדם הפסיכדלים גם משחקים עם הנפש והמוח, קל מאוד להיפגע מהם. יש יותר מדיי כללים שאסור לעבור עליהם אם מעוניינים בחוויה טובה- כמו מינון, סביבה בה הסם נצרך, האנשים שאיתך, המצב רוח שלך באותו הזמן והמצב רוח הכללי שלך בתקופה שקדמה לטריפ. קנאביס מעלה דברים שקורים באותו הרגע בדר"כ ונותן לחשוב קצת מעבר. פסיכדלים יכולים להעלות דברים מהעבר או מחשבות קשות על העתיד, מי שלא מוכן ייפגע מהם. קנאביס לעומת זאת פחות הרסני בשימוש חד פעמי ותופעות לוואי חמורות ככל שיהיו לא משתוות לטריפ עם השפעות מרחיקות לכת ומשנות חיים - לטוב/לרע.

לסיכום, קיים קשר קטן מאוד בין קנאביס לפסיכדלים והקשר הוא ששניהם פסיכואקטיבים. שום דבר מלבד זאת.

לא למהר לשום טריפ. לחקור טוב טוב. אם ויגיע הזמן המתאים שלך בחיים להידלק הפסיכדלים ימצאו אותך ולא אתה אותם.

קנאביס וצדק ו-הארון אוהבים את זה.
  4. קנאביס וצדק

קנאביס וצדק קנאביסט

לייקים:
    52
    כשתרגיש בטריפ תדע מה זה, ההבדל בין קנאביס לפסיכודלים הוא עצום

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!