1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

קנאביס פוגע באיבר המין וכושר גופני ?

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Fuzer, ‏25/11/13.

1. Fuzer

Fuzer קנאביסט

לייקים:
    2
    הדברים שהכי חשובים לי:
    1. עישון מריחואנה פוגע בכושר גופני ואיבר המין בכל דרך כלשהי ? (פוריות וכו'...)
    2. וזה נכון שאם אני יעשן קבוע המוח שלי ידפק ? הכוונה אני יהיה סטלן שרוט במוח אפילו בלי לעשן...

2. Canabis

Canabis קנאביסט

לייקים:
    1
    לפי כתבה שראיתי דווקא זה עוזר לפוריות
    לגבי הכושר הגופני זה כן פוגע אם זה במנצ׳ שאתה אוכל הרבה יותר ושטויות
    וגם ניהיה אדיש
    וגם בכל זאת אתה מערבה את זה אם טבק אז כנראה שזה לא הכי בריא לאיאות ולגוף

ולא אתה לא תיהיה סטלן אני לפני שנתחלתי לעשן היתי סטלן גמור בהתנהגות ודווקא אם זה אני הרבה יותר רציני רק בסטלות אני די סטלן

3. niv

niv חבר חדש

לייקים:
    2
    לא זה שטיות , אבל אכן מדיי פעמים זה יקשה אליך לגמור.

4. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    כן בטח , קנאביס פוגע באיבר מין . .
    מרוב שהוא פוגע בו הוא ניצב כמו חייל ממושמע לכל מטרה שרק תציב לו. הכל עובד , ועובד טוב.
    בקשר לכושר גופני? הכל תמון בנו. סטלן או לא סטלן, אדם שרוב היום ישב ולא יזוז יהיה כך או כך אפטי ואדיש מבחינה פיזית ונפשית. ומשום כך גם ההיפך. אפשר גם לעשן ולעשן הרבה ועדיין להיות בכושר שיא גופני כל עוד תשמור על כושר גופני. הבריאות שלנו תלויה בנו - הכל בתזונה, פעילות גופנית ותמיד להפעיל את המוח והנפש.
    בקיצור קנאביס פוגע פחות מסוכר או קמח לבן. ואפילו אז הכפשתי את שמו

5. Naor

Naor חבר חדש

לייקים:
    0
    אמת! צודק לחלוטיןן

6. ציון

ציון חבר חדש

לייקים:
    0
    לטווח ארוך לא אבל בזמן ההשפעה כמות הטסטוסטרון יורדת (ההורמון הגברי) וכן ספירת הזרע יותר נמוכה. הכוונה היא שעשויים להיות לך בעיות זקפה וכדומה תחת השפעה

7. Roger

Roger חבר חדש

לייקים:
    1
    1. אני מעשן מדי יום ואני בכושר מצויין, אין קשר בין השניים. הפגיעה בכושר היא מפעולת העישון שמקשה על הריאות, לא מהמריחואנה.
    רופא שמאשר קנאביס רפואי בקליפורניה אמר לי אפילו שיש לו מטופלים שמעשנים לפני אימון כי זה עוזר להם. לי אישית זה לא..
    עוד לגבי בריאות, תריץ כמה חיפושים בעמוד הראשי של המגזין. קח כתבה בנושאלדוגמא .
    לגבי פוריות/מין, ממליץ לך לחפש בפורום - למשל בשרשרות הזה.
    בנוסף, אני די מסכים עם מה שכתבו מעלי (פשוט לוקח יותר זמן, אבל זה שווה את זה)
    2. כנראה שלא, ואפילו להפך. יש לא מעט מחקרים שמצביעים על שיפור כזה או אחר בתפקודי המוח. תחפש קצת.
    חוצמזה שסטלן שרוט במוח זה דבר חיובי בסך הכל 0:

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!