1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

קנייה מדילר - עצות

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Hizky434, ‏1/2/16.

1. Hizky434

Hizky434 קנאביסט

לייקים:
    121
    אני אומר מראש שלרובכם השאלה תישמע דבילית... ועדיין מה לעשות אני לא יודע אז אני שואל.
    יצא שאף פעם לא יצא לי בכל שנותיי לקנות ישירות מדילר. תמיד קניתי דרך חברים שהתארגנו, וכשהקשר עם החברים האלו התנתק עברתי לגדל, וכשנגמר מה שגידלתי לפני שנקצר יבול חדש נאלצתי להתייבש... כמו עכשיו.
    סוף סוף כנראה מצאתי כיוון למישהו לקנות ממנו. הבעיה היא שבגלל שמעולם לא עשיתי את זה, אין לי מושג אם יש דברים שיותר או פחות נהוג לעשות בסיטואציה כזו. הבחור נשמע נחמד בטלפון אבל תכלס אין לי מושג מי הוא ואני מעדיף כמה שיותר להיזהר.
    יש לי משקל כיס דיגיטלי בדיוק של 0.1 גרם מתחום עיסוק אחר. אז לשקול זה מן הסתם. אבל אם יש המלצות אחרות מבחינת איפה נהוג להיפגש, למה לשים לב וכו' - אשמח לשמוע

2. קיר בטון

קיר בטון חבר חדש

לייקים:
    6
    זה עסק מפוקפק לצערי הרב כל הביזנס הזה..
    תקשיב טוב..לך לחבר תביא ממנו אחד.

שקול אותו,תטעם אותו (בבית) אם זה לשביעות רצונך אז תמשיך ליצור קשר עם החבר

3. Hizky434

Hizky434 קנאביסט

לייקים:
    121
    בעייתי.. ראשית הבחור מוכר רק בחמישיות גרמים. שנית, אם עד עכשיו נמנעתי מלהתעסק עם דילרים, הייתי מעדיף שלא להכנס לזה עכשיו... אני מגדל כעת צמח שעוד חודש וחצי - חודשיים יגיע לקטיף, תכננתי לקנות 10 גרם בפעם אחת שיחזיקו לי עד הקטיף. כלומר בתקווה שזו תהיה לי התנסות חד פעמית בעניין

4. nimrodg

nimrodg קנאביסט

לייקים:
    107
  5. Hizky434

Hizky434 קנאביסט

לייקים:
    121

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!