1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

קצוות עלים שרופים..

הנושא בפורום 'בית חולים לצמחים' פורסם ע"י itoooo, ‏6/3/14.

1. itoooo

itoooo קנאביסט

לייקים:
    0
    שלום לכולם.. אין לי איך לעלות תמונה אז אני ישאל ככה.. יש לי בת שבוע 3 בפריחה וכל העלים הקצוות התחילו להיות כמו שרופים כאלה וחלק מעלי מניפה העליונים נהיו ממש יבשים שאם מקפלים אותם הם נשברים.. מתחילת הפריחה דישנתי כל השקיה. עד שהתחיל הבעיה הפסקתי לדשן. כבר 2 השקיות השקתי ללא דישון ואני לא רואה שהמצב משתפר.. יש למישהו מושג מה עושים? חייב עזרה שהיא לא תלך לי עד הסוף.. תודה רבה למסייעים וה יברך אותכם...

2. alechko

alechko קנאביסט

לייקים:
    4
    תמונה תעזור מאוד .
    מדוע דישנת כל השקיה? לא אמורים לדשן כל השקיה. בעיקרון העלים אמורים קצת להצהיב בזמן הפריחה בגלל שהצמח משקיע את המשאבים שלו כבר בפרחים אבל לא צריך להגיע לרמה של קצוות שרופים ועלים ממש יבשים.

באיזה כמויות דישנת? קיצור חבר , זה דישון יתר לפי מה שאמרת . בעודף דשן - הסימן הבולט ביותר הינו הצהבה ושריפה בקצות העלים הצעירים.

להפסיק לדשן עד התאוששות מוחלטת של הצמח והייתי מציע לך לעשות שטיפה .

ביצוע שטיפה:
    1. מלא מים בכלי שנפחו פי שלוש מנפח העציץ שלו אתה רוצה לבצע שטיפה. (אם יש לך עציץ 10 ליטר לדוגמא , תמלא כלי עם 30 ליטר )
    2. במים אלו להשקות את העציץ היטב כך שכל המלחים שהצטברו באדמה יצאו עם המים דרך חורי הניקוז.

דגשים:
    רצוי שהמים "ישבו" כיממה בכלי לפני התהליך.
    להשתמש בכל המים ולא להפסיק אחרי שמתחילים לצאת מים מחורי הניקוז.
    את השטיפה לבצע מחוץ לחדר הגידול (מעל גיגית או במקלחת אם אפשר).
    להחזיר את העציץ חזרה לחדר הגידול רק אחרי שכל המים מתנקזים היטב! (מים+חשמל=סכנה)

לתת לצמח לאחר מכן להתייבש - מומלץ שיהיה חצי בשמש אפילו שיהיה לו יותר קל להתייבש .. לא חובה.
    ו-סובלנות , לתת לו זמן לחזור לעצמו ולא להשקות ולא לגעת ! להמשיך הכל כרגיל רק אחרי שהאדמה התייבשה והצמח התאושש.

מדריך עם סירטונים והסברים לשטיפה:
    http://www.xn--4dbcyzi5a.com/2012/10/גידול-מריחואנה-מדריך-שטיפה-לפני-הקציר/#axzz2upUQFolD

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!