1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

קצינת מבחן

הנושא בפורום 'ייעוץ משפטי' פורסם ע"י Omer21, ‏28/4/18.

1. Omer21

Omer21 חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום, מחר יש לי בדיקת שתן ראשונה, וקניתי כדורים כדי להתנקות ואתמול גיליתי שרימו אותי, מה יעשו לי אם אבוא מלוכלך לבדיקה הראשונה? כרגע יש לי אזהרה ולא תיק, ואשמח לעזרה איך לדחות את התור

2. Heroin

Heroin חבר חדש

לייקים:
    0
    מאוחר מידי בשבילך, אשמח לדעת מה קרה בסוף. עצה לאחרים ולך אם אתה עושה עדיין בדיקות.
    כנראה שאתה משתין במשרד הרווחה. לא מסתכלים אם אתה משתין. לפחות במקרה שלי אבל כשעשיתי בדיקות הייתי קטין אולי זה מצב שונה. הייתי לוקח שתן של חבר מחמם במיקרוגל לפני שבאתי , מחזיק במפשעה, ושופך מהשקית . אלו היו שירותים סגורים לגמרי , רק ברז לא עובד. ועבדתי אליהם עשרות פעמים. גם קצת אקונומיקה בשתן מנקה את השתן. עוד אפשרות.תירוצים. אקמול יכול להראות thc בשתן. תבוא כאילו אתה חולה מאוד ותספר ששתית הרבה אקמול. אפילו לידם תיקח כדור. ואז יידחו לך את הבדיקה. אם יותר רציניים שם איפשר לרמות. תירוץ טוב הייתי ליד חבר והוא עישן. רק אל תודה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!