1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

קצת על מדיטיציה (וסרטון כאלה שמתרגלים זמן)

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י סתם אחד, ‏6/7/15.

1. סתם אחד

סתם אחד חבר חדש

לייקים:
    2
    אני ממליץ לכל אדם אשר הוא , לתרגל את זה על בסיס יומי .

מדיטציה זה רחוק שמיים וארץ ממה שאתם רואים, בעצם אני לא יכול להראות את זה לאף אחד,
    כי כל אחד מקבל את התבונות שלו, והזמן והכח הנפשי שיש בו. כל אחד עושה בתוך אצמו מדיטציה שונה לחלוטין

ומי שיש לו את היכולת ללמד (מי שלא יודע לא יבוא אליו) . יכול לבצע כל תרגול מדטיציה שהוא מעביר לאנשים על פי המילים של.ו.

מדיטציה בחיים לא לעשות אותה עם קול שאתה לא מתחבר, גם אם זה אומר להחליף מורה או סרטון (כמוני)/

המדיטציה , נותנת תובנות בכל תחום בחיים, היא נותנת בריאות היא נותנת את היכולת לאכול בכמות נכונה, היא עוזרת לעלות את הסוטול בלפחות פי 10 אם אתה מעשן ועושה מדיטיציה , אתה יכול לטוס לחלל .

היא מעלה את הזיכרון - את הריכוז אצית היצר המיני.
    ועד ועד ועד

שלא תבינו לא נכון, מדיטציה זה אכן פתרון קסום, אבל אין בו שום דבר שהוא מעבר יכולת הבנה שלך.

תראה את זה בתור הטיפול הפסיכולגי הטוב בעולם, אנשים הצליחו לצאת מהרואין ולפחית משמעותית כל סם שהם השתמשו רק בגלל התרגול.

כל תרגול מביא לך עד כח, ולפעמים תרגול אחד יכול להיות משנה חיים.

אני מתרגל 4 שנים,שינה את חיי לגמרי , מי שירצה עזרה או סתם להצטרף איתי למעגל. כולם מוזמנים.

בשביל לתרגל כמו שצריך - אתם עושים בדיוק מה שאומרים לכם, אחרת זה לא יעבוד.

לא משנה כמה זה מציק תעשה את זה לפחות 15 דקות, ותמיד למוח שלך להגיע לתבנות חדשות כל עד אומרים לך לעשות אחרת.

התרגול הזה אני לא ממליץ לחדשים, כי החוויה שלהם תרד בהרבה , אני ממליץ את זה למי שיצליח להבין את הבדל בן הגוף והנפש (כל מי שהצליח יודע מה זה )

בשביל לתרגל ,צריך לעשות כל מה שאומרים לכם , לא משנה כמה מציק זה בהתחלה אם אתם לא עושים כל התרגול לא שווה. .

#1 סתם אחד, ‏6/7/15
    נערך לאחרונה ב: ‏6/7/15
  2. Biggie

Biggie חבר חדש

לייקים:
    2
    אז מה אתה ממליץ למתחילים?

3. סתם אחד

סתם אחד חבר חדש

לייקים:
    2
    אני יתן לך תשובה בפרטי .

מי שרוצה לדבר איתי על מדיטציה שיתן לי הודעה בפרטי .

כי לא כל העצה שאנחנו ניתן אחד לשני תיהיה טובה לשלישי.
    אני צריך לדעת באיזה מצב נפשי בערך אתה , ולתת לך לבדוק סרטונים ולראות למה אתה יותר מתחבר ופחות.

אבל אני מוכן לעזור גם טלפונית ואם המצב קשה גם לפגוש אחד על האחד.

חינם כמובן.

#3 סתם אחד, ‏6/7/15
    נערך לאחרונה ב: ‏6/7/15

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!