1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

קריסטל MDMA

הנושא בפורום 'יומן מסע' פורסם ע"י קנבינואיד, ‏29/7/16.

1. קנבינואיד

קנבינואיד חבר חדש

לייקים:
    20
    שלום רב לחברי הפורום
    אני כותב כאן טריפ ריפורט על קריסטל אמדי... חוויה פסיכודלית שקרתה לי עם האמדי הזה הייתה במצב הכי טוב שקרה לי בחיים
    היה סט אנד סטינגס מושלם
    מדובר על אמדי שבא כקריסטלים גדולים וכשמפוררים אותו לאבקה ושותים זה הכי נכנס טוב למערכת...

בקצרה:
    פוררתי את האמדי לאבקה. עירבבתי במים כ 185 מ"ג ושיקשקתי במשך חצי דקה.
    נתתי לבקבוק לנוח עוד חצי דקה ושתיתי שלוק
    המים היו טיפה מרירים
    לאחר חצי שעה היה ניכר שמשהו מתרחש, עצמתי את עיניי וחשבתי על דברים טובים ובמהרה הרגשתי את תחושת הליטוף והביטחון. ידעתי שזה טוב וזרמתי ללא חשש בהרגשה שלאט לאט השתנתה ליותר ויותר מעולה! ישבתי במרפסת ונשמתי אוויר

בשעה הראשונה פשוט הרגשתי טוב
    אך בשעה השניה החלטתי לשתות עוד 210 מ"ג ולעצום עיניים.
    הפעם היה קצת יותר מר היה בא לי להקיא את עצמי, אבל לעסתי מסטיקים לייק א בוס עד שנרגע
    שתיתי מים ונשכבתי על המיטה
    נכנסתי לחלום
    בחלום הכל היה טוב ונעים ואני מחובר לעצמי והשחור הפך לכחול ים וסחף אותי בשעתיים של טריפ של רוגע ושלווה מטייל בשטח הפתוח של הדמיון ונרגע עד עמקי הנשמה...

אין דאון יום למחרת ואין כאב ראש
    חולשה בקטנה והרגשת היי שכנראה תמשיך לעוד שבוע

אז אם אמדי בקריסטל או באבקה?
    קריסטל

יום טוב חברים

2. goga

goga חבר חדש

לייקים:
    20
    נשמע כלכך כיף לנסות אמדי במקום רגוע ושקט וסתם לשכב ולזרום עם זה
    אבל חבל שצרכת כמות כזאת בפרק זמן קצרצר היית שותה את הבקבוק מים באיזה שעה בערך ותוך כדי נהנה מהעלייה וטיפטיפה אחרי הפיק או תוך כדאי היית לוקח את המנה השנייה בשביל לחזק :)
    מגניב שלא היה לך דאון למחרת וכאב שיניים אני לא מסוגל להשאר רגוע ורגיל למחרת אני נראה הבנאדם הכי עצבני שיש חחח

קנבינואיד אוהב/ת את זה.
  3. קנבינואיד

קנבינואיד חבר חדש

לייקים:
    20
    תיקח 5htp ותשתדל לאכסן אמדי רק במקום קריר וחשוך...
    השיניים זאת בעיה אבל כל עוד אתה מודע שאתה דלוק אז לפחות תעסיק את עצמך בלא לנשוך שיניים:)

4. goga

goga חבר חדש

לייקים:
    20
    אני בהחלט אנסה :)
    תוכל להגיד לי איפה אפשר לקנוצ בארץ?אין לי כלכך אפשרות להזמין מחול..

5. קנבינואיד

קנבינואיד חבר חדש

לייקים:
    20
    בארץ אין... יש חנויות ויטמינים ששולחים לארץ... תרשם ותכניס פרטי אשראי ותוך חודש יגיע בדואר זה חוקי

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!