1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

ראיון עם מומחה האל.אס.די העולמי טים סקאלי!

הנושא בפורום 'LSD-25' פורסם ע"י שולגין, ‏15/4/17.

1. SaltyNippel

SaltyNippel חבר חדש

לייקים:
    24
    כבר אמרתי אחי אתה יכל כל היום להגיב תגובות כאלה תביא כבר הוכחות ! שולגין מוכן לקבל את הטענה שלך תביא דו''ח אנליזה תראה לו שמה שאתה דובר זה אמת ואולי הוא יקשיב לך! כל היום לזרוק טענות נגד בלי שום הוכחה ? כמו השמאלנים שטוענים שאנחנו טובחים בפליסטינים אבל את ההוכחה שהאוכלסייה שלהם גדלה פי 2 הם לא מוכנים להגיד.. אני מדבר פה מצד ניטרלי גבר תן לי להאמין לך כמו שאני מאמין לשולגין כדי שיהיה פה שיח בריא והגיוני

2. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    אבל אותו דבר אתה יכול להגיד על שולגין, אפילו מהכתבה עולה בבירור שיש LSD בעולם וכנראה בכמויות, שוב פעם אני ממש לא חושב שאקסלי שהיה כה גדול בזמנו כזה תמים, זה קצת אבסורד, גם אם לא צורך את החומר זכותו להישאר בקיא בתחום (הזכות לחירות וחופש לביטוי).

3. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    עייפתי מהדיונים האלה חבר. אתה חושב שמה שאתה צורך היום זה LSD? סבבה, אז תמשיך לצרוך את זה. יש אנשים שיודעים ומרגישים בכל חלק בגוף שלהם שהחומר שהם צורכים היום זה לא החומר שיצר מהפכות והוליד את המוזיקאים הטובים בעולם. האנשים האלה כבר פועלים על מנת לשנות את המצב העגום שאנחנו נמצאים בו. והמצב הזה הולך להשתנות.

סלח לי חבר, אבל אתה לא מסוג האנשים שיפעל כדי לשנות את מה שקורה בעולם. אתה לא מסוג האנשים שאכפת לו מהסביבה יותר מאשר אכפת לו מעצמו. אתה, כמו רוב צרכני הסמים היום, מעניין אותך להתמסטל ולדחוף לגוף כמה שיותר סמים ולא באמת משנה מאיזה סוג. אז אני באמת לא מבין מה אכפת לך ממה שאני מנסה לעשות כאן. למה אתה מפריע לי לפעול? די להטרלות. אם אתה לא רוצה לעזור פשוט תשב בצד ואל תפריע.

תודה.

4. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    מה הקשר בכלל? הוא בא בטענות למר גרין שאפשר לעלות אותם גם כלפיך זה הכל אבל אותם הוא לא ביקש ממך, לא באתי אליך בטענות אלא לתגובה שלו כי היא לא אובייקטיבית, לא מבין למה שוב ושוב אתה נכנס איתי לזה שאני מטריל או מתנגד אף על פי שלא טענתי פעם אחת שאתה טועה והרבה פעמים בצדקתי אותך. לא מבין למה אתה מנסה להשתיק אנשים ששואלים שאלות לגיטימיות או מעלים דברים ושאלות לגיטימיות לחלוטין?

להפך במקום ליצור תרבות דיון ודעת קבל אתה מנסה לשבש אותה בכל מחיר, תן לפתח את הדיון ולעלות את כל הסוגייה בבמה פתוחה, מספיק עם החלטורות האלה שאתה יוצא עלי זה לא רציני ולא מכבד את מי שאתה מנסה להציג שאתה. חוסר אובייקטיביות מוחלט, זה הדבר הכי גרוע שיש.

5. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    אין לי מה לנהל דיון עם אנשים שצורכים "אסיד" יומיים וחצי. ההבדל ביני לבין מר גרין הוא שאני צרכתי LSD במשך עשר שנים עד שהוא נעלם, מה שאי אפשר להגיד על אף אחד כאן. אין פה מקום לדיון. אני סיימתי לנהל דיונים עם אנשים שלא ניסו LSD ולא מבינים שום דבר בחומר הזה.

6. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    סבבה אתה לא חייב לנהל דיון אבל אתה לא יכול למנוע מאיתנו ליצור אותו, זה פורום פתוח לציבור, המקום לעלות סוגיות שמתאימים לכלל ולא רק לכבודו הנכבד. אמשך בדרכך בהצלחה.

7. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    אני לא מנסה למנוע ממך לעשות שום דבר. אתה רוצה לנהל דיונים על החומרים המגוחכים שאתה צורך, בבקשה. תנהל אותם מול שאר האנשים שצורכים את הרעל שאתה צורך. אם אין לך מה לתרום לאשכולות שלי, אני מבקש שלא תגיב בהם.

8. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    משטרת המחשבות זה נקרא בכל מקרה הגבתי לגופו של עניין ולא לך, לגבי הנושא המרכזי של האשכול הגבתי עוד בעמוד הראשון במלוא תשומת הלב שמגיע לרעיון ולמען האמת קראתי אותו שלושה פעמים, מכאן שמותר לי להגיב בנוגע לרעיון ולגופו של עניין של מה שאתה בעצמך פרסמת.

9. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    כמו שאמרתי, אם אין לך מה לתרום, אני מבקש שלא תגיב. להגיד "מהכתבה עולה בבירור שיש LSD בעולם וכנראה בכמויות" זו מסקנה שאתה הסקת (אין לי מושג איך), אבל היא לא נכונה ואתה מציג אותה כעובדה. אתה טועה ומטעה ולכן אני מבקש שתפסיק להגיב כאן.

10. SaltyNippel

SaltyNippel חבר חדש

לייקים:
    24
    שולגין אני רואה שכנראה אתה מיואש כבר מהדיונים שיש פה. מה שיש לי להגיד לך זה שנכון מה שצורכים היום הוא זבל הוא חרא הוא פסולת כימית של אורניום סבבה? אבל זה מה שאנחנו מכירים ותאמין לי שכולם פה בפה אחד יאמרו לך שהם מתים לנסות את מה שאתה נסית לפני 20 שנה .. יש לי גם בני משפחה בסצינה שיצא לי לדבר איתם והם אמרו לי את מה שאתה אמרת בדיוק מה שהיה פעם זה לא מה שיש היום היום כל הסמים זה מסחרה פעם היית קונה סם וזה מה שהיית מקבל... בגלל זה מאז אני בכלל לא מעז לפקפק בך. אבל במקום להטיף לנו על החומרים האלה תנסה לעזור לנו איתם כי הרוב פה לא יפסיקו ליצרוך אותם בגלל ששולגין פרופיל באיזה פורום של פסיכדליה אמר (לא חס וחלילה מזלזל רק מראה נקודת מבט של אחרים ). אוקיי אמרת שזה זבל אין בעיה מקבל עכשיו אין לי את הדבר האמיתי מה אני יכל לעשות כדי למצות מהחרא כמה שיותר טוב.
    מישהו פעם אמר לי בחדר אוכל בטיול שלא היה מספיק אוכל וגם מה שהיה היה פשוט זוועתי אז הוא התלונן וצעק עליהם שאם כבר הגשתם חרא עדיף אחד שלם מאשר חצי!

kingstar אוהב/ת את זה.
  11. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    אני לא מטיף לאף אחד, אני מנסה להבהיר לכם עד כמה הגישה שלכם היא לא נכונה. כל עוד אתם ממשיכים לצרוך את החומרים האלה, החומרים המקוריים לעולם לא יחזרו. יש מספיק חומרים טבעיים שאפשר לצרוך במקום הרעל שמוכרים לכם. אתם לא תשארו קירחים מכל הצדדים.

12. SaltyNippel

SaltyNippel חבר חדש

לייקים:
    24
    אוקי תלמד אותי איזה דברים טבעיים? אני מת לנסות שלא תטעה אבל מאיפה אני אביא עכשיו כיוון לפטריות/קקטוסים?

13. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!