1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

רוצה להתחיל לגדל וצריך את עזרתכם

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י Sonicxxx, ‏30/10/19.

1. Sonicxxx

Sonicxxx חבר חדש

לייקים:
    0
    היי מה עניינים חברה, מתלבט להתחיל לגדל וצריך את חוכמת האנשים פה

https://www.azrieli.com/o/1703f075-...MI0vLvyqO95QIVQUPTCh2O_wUvEAQYAiABEgJ9mfD_BwE

1. מה אתם אומרים הציוד הזה מספיק טוב, יספק לי את הסחורה ?הבנתי שאפשר להוציא אחלה יבול אם 250w

2) ונטה עם רעש של 35 דציבל נחשב מרעיש?

3) אם אני רוצה לחזק את הצמח עם נורות נוספות חוץ מhps. נניח עם נורות led ביתיות רגילות מתחת/צידי הצמח.
    האם זה ישפר את התפוקה או לא אפקטיבי?

4) כמה הריח יכול להשתלט?. מפחד שהוא יצא לכיוון השכנים מחוץ לבניין.
    האם האוהלים אטומים לריח?

5) גידולים מזן סאטיבה נניח "פרפל-הייז", האם גובה של 160 ס''מ יספיק לי או שעדיף לי לשדרג לגובה של 180-200 ס''מ?

תודה רבה לעוזרים :)

#1 Sonicxxx, ‏30/10/19
    נערך לאחרונה ב: ‏30/10/19
  2. yoniponi

yoniponi קנאביסט

לייקים:
    78
    1. זה ציוד בסיסי ביותר, אפשר לגדל איתו ולהגיע לבערך 150-200 גרם במחזור. שים לב שתצטרך לרכוש עוד כמה דברים (עציצים, אדמה, דשן)
    2. 35 דציבל זה בערך כמו רעש של מזגן.
    3. נורות לד ביתיות לא יועילו הרבה, אפשר לשדרג עם נורות גידול (או להחליף את כל הסטאפ ללד איכותי).
    4. למניעת ריח כדאי להוסיף פילטר פחם ביציאת האוויר.
    5. כמה שיותר גובה יותר טוב. תוכל לגדל גם באוהל של 160, אבל תצטרך לשמור על הצמחים שלא יגיעו לנורות. מומלץ לעשות סקרוג.

Sonicxxx אוהב/ת את זה.
  3. Sonicxxx

Sonicxxx חבר חדש

לייקים:
    0
    סגור תודה אחי :D

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!