1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

רכישת ציוד מאיבי

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י toster, ‏1/8/17.

1. אלפסי

אלפסי חבר חדש

לייקים:
    25
    לא יודע אגרונום , אני ממליץ על זלמנסון מכמה סיבות ..
    דשן בסיס הכי עשיר במיקרואלמנטים שיש - במחיר יותר זול מכל הממותגים
    תוספים לדשן בסיס כמו בקבוק מיקרו אלמנטים עם ערכים מדוייקים ניתן להשתמש לכל אורך הגידול, במקום אוסף של סיפורי מעשיות בלי פירוט תכולה בדמות בוסטר שורשים עלים בלואי פיראנה וורטל אטזים ושאר חרטות שאין לך מושג מי מהם יעזור לך כשיש חוסר ספציפי
    פיקיי ותוסף מגנזיום זולים - יותר זול משמעותית מקלמג או בלומבסטיק
    לכל בקבוק בסידרה יש תכולה מדוייקת ברמת האחוז והמולקולה, ומצויין יחס המרה מ- W\W ל- W\V
    יצרן ישראלי

** מוצר הבא שלהם (לפי מה שהבנתי מהאיש מכירות) זה קובייה של שלוש ליטר תערובת שמוסיפים ל-30 ליטר אדמת משתלה והומס, והופך לסופרסויל - כלומר משקים רק מיי ברז כל הגידול
    אם זה יעבוד זה יעזור מאד לכל מי שמעוניין במספר חד ספרתי של צמחים בשנה ..ואין לו את היכולת להבין כל מה שרשמתי לעיל

2. ההולנדי המעופף

לייקים:
    146
    זה יותר נשמע כאילו אתה איש מכירות שלהם
    נכנסתי לאתר של זלמנסון לא רואה דברים שונים כלכך משאר הדשנים בתחום שמחולקים לסדרות (ויש להם עוד מוצרים בפיתוח)
    אז כן הסי נגיד לא רושמים כמויות אבל האחרים כן

3. 521

521 קנאביסט

לייקים:
    56
    נתתי לך לינק, אני קניתי את זה.
    מומלץ ביותר.

ולמה אתה צריך לרדת לפסים אישיים? מה הבעיה שלך? מאיפה הגעת למסקנה שאני חושב שהכל מגיע לי?
    אז זהו אסור לתת ביקורת על חנויות בארץ?

4. אלפסי

אלפסי חבר חדש

לייקים:
    25
    אני לא קשור לזמלמנסון ...אני אלפסי :)
    ממש לא רק הסי ,תנסה להבין מה מכיל תוסף שורשים של אטאמי,איזה סוג נתרן יש בסויל בוסטר, מה מכיל סופרויט ? על התוספים של אדוונס אני בכלל לא מדבר..גם ביחס המרה ופירוט מולקולות לא ראיתי אף חברה כמו זלמנסון

ההולנדי המעופף אוהב/ת את זה.
  5. ההולנדי המעופף

לייקים:
    146
    אין שום דבר אישי אחי

דור השתו לי אכלו לי זה מושג כללי שמתאר את תופעת הטוקבסטים שנהייתה מאז קום הפייסבוק.
    אני מדבר על כלל התחומים בחברה
    סתם דוגמא יש המון אנשים היום שנגיד אוכלים באיזו מסעדה קטנה וקיבלו שירות לא לטעמם או שטעו להם באיזו מנה
    ישר ניגשים להשתלח בתגובות בדף פייסבוק של המסעדה (דבר שיכול לגרום לסגירת המסעדה עם הוא וירלי)
    אנשים שחככו שגם מאחורי הויטרינה במסעדה יש אנשים שיכולים גם לטעות מה לעשות?.

אין לי בעיה עם ביקורת היא פשוט צריכה להיות מידתית ועם פרופרציה.

#45 ההולנדי המעופף, ‏2/8/17
    נערך לאחרונה ב: ‏2/8/17

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!