1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

רמת הph בגידול בקוקוס

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י Hizky434, ‏9/6/14.

1. Hizky434

Hizky434 קנאביסט

לייקים:
    121
    אני בימים הראשונים של מחזור הגידול השני שלי, הזרע רק מתחיל להוציא שורש, מניח שמחר בערב יעבור לכוס קפה חד פעמית מלאה במצע קוקוס גרוס. הזן הוא זן אוטומטי והגידול יהיה בחוץ, בעציץ hempy bucket מבוסס על קוקוס.
    קראתי כל מיני המלצות לגבי רמת הph המומלצת בגידול בקוקוס- מ5.8, דרך 6.1 ועד 6.3. אני קצת מבולבל, מה אתם ממליצים?
    אגב אני משתמש בבדיקה ע״ב נוזל לאקווריומים עד שיגיע המד הדיגיטלי, מניח שיגיע עוד שבוע שבועיים. בינתיים טווח הבדיקה שלי הוא מ6.0 ל7.2, בקפיצות של 0.2...

2. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    אין הבדל משמעותי בין 5.8 ל 6.3.
    אתה יכול לאזן ל 6 ואתה מסודר.

3. Hizky434

Hizky434 קנאביסט

לייקים:
    121
    תודה רבה על התשובה.
    מבחינת מקור המים - לצערי אין לי מערכת אוסמוזה הפוכה, ומהמזגנים בבית קשה לי להאמין שאאגור מספיק מים להשקייה. השאלה היא האם שימוש במים מהתמ״י 4 הביתי עדיף על מי ברז רגילים שהושרו ל24 שעות? לי אישית המים מהתמ״י 4 טעימים יותר ממי הברז, אני מניח שגם לצמח?

4. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    אני מעריך ששניהם שווי ערך מבחינתת נוטריינטים כמו סידן ואשלגן.
    כך שכל אופציה היא טובה.

5. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    ההבדל היחיד הוא שבתמי 4 אין כלור, אז עקרונית כן הם עדיפים, למרות שזה גם לא מי יודע מה ביג דיל, לפעמים הכלור הזה יכול להיות גם טוב (אם לדוגמה הקרקע קצת מזוהמת)

6. Hizky434

Hizky434 קנאביסט

לייקים:
    121
    תודה רבה על התשובות;
    אני אשאר בינתיים עם המים מהתמ״י 4, ואמהל בכמה מי מזגנים שאצליח לאסוף... בכל זאת מתחיל קיץ :)

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!