1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

רפואי

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י דודה, ‏3/7/16.

1. דודה

דודה קנאביסט

לייקים:
    134
    יש לחבר זרע מרפואי לא ידוע הזן והחברה אבל אני ישאל בכול זאת תוך כמה זמן בממוצע מוכן צמח רפואי ותוך כמה זמן הוא מתחיל פריחה מגדל בגידול חוץ עם תערובת של חצי אדמה חצי קומפוסט בנתיים רק נבט תביאו טיפים והמלצות שמעתי על קשירות לאיזה גובה אני יכול להוריד אותו ? מה עם קיטום תפרטו לי מה זה וכמה זה מוריד גובה מצידי שיביא רק 50 גרם חומר אבל העיקר שהצמח לא היה גבוה

2. דודה

דודה קנאביסט

לייקים:
    134
    מישהוא ?

3. גרייס

גרייס קנאביסט על

לייקים:
    406
    איפה מגדל? פנים או חוץ?
    בזן לא ידוע אתה צריך להבין בעצמך מתי הוא מוכן אבל אני מעריך שלא פחות מ-70 יום פריחה.
    רוב הסיכויים שהוא לא אוטומטי ולכן הוא לא יעבור לפריחה בעצמו.
    במידה ואתה מגדל באוהל תצטרך להעבירו למשטר אור של 12/12 ובכך להתחיל את הפריחה שלו.
    לגבי הקיטום, שיטת הFIM תעזור לך יותר לשמור אותו נמוך.
    הנה מדריך
    http://www.xn--4dbcyzi5a.com/2011/11/קיטום-קנאביס-ושיטת-ה-fim/

דודה אוהב/ת את זה.
  4. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    בערך 4 חודשים מזרע לקציר.

דודה אוהב/ת את זה.
  5. nimrodg

nimrodg קנאביסט

לייקים:
    107
    דודה, חפש באינטרנט growbox pc. גידול ביתי מיניאטורי בתוך מארז מחשב. בגידול כזה תצטרך לעשות scrog ודומיו. לגבי קיטום לא כזה בטוח.
    אין כזה דבר רפואי אלא יותר נכון המקור שלך הוא מגידול רפואי אבל הזן יהיה כמו כל זן אחר שתגדל. בכל אופן, תתחיל לגדל אותו לפי המדריך לגידול שיש במגזין, אני ממליץ ישר להשים בתוך העציץ הסופי שיכנס לתוך המארז מחשב בשביל לחסוך העברה מיותרת- כי גם כך אתה מגדל במקום קטן.

6. דודה

דודה קנאביסט

לייקים:
    134
    גידול חוץ וזה זרע שמצאו בתוך שקית של קנאביס רפואי מן הסתם אין להם זנים שהם אוטומטים השאלה עם אני יכול בגידול חוץ להקטין את הגודל שלו

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!