1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

רשיון גידול חוקי

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י yomyom, ‏3/4/16.

1. yomyom

yomyom חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום, אשמח לדעת כיצד להוציא רשיון גידול חוקי? (חוות גידול), מה התהליכים?, בהנחה שיש לי חממות גידול, האם יש מישהו שעבר את זה?, האם הוא יכול לייעץ?
    אני יודע שיש עורכי דין שלוקחים תשלום על ליווי כזה, אני מעדיף מישהו נטול אינטרסים. שרוצה לעזור.

תודה.

2. BlackGhost

BlackGhost קנאביסט על

לייקים:
    188
    להבנתי אחרי שהרפורמה בקנאביס הרפואי תעבור, יהיה מכרז או שיהיה ניתן להגיש בקשה.

3. yomyom

yomyom חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה, יש הערכת תאריך לסיום הרפורמה?

4. nimrodg

nimrodg קנאביסט

לייקים:
    107
    את מסמך המתווה אפשר לקרוא פה. הכל רשום בברור מה צריך לעשות. זה סה"כ אישורים וריצות ובעיקר בירוקרטיה שלמה. אבל נראה לי שאפשר להצליח בקלות בעזרת עו"ד. דבר חשוב עוד יותר זה העובדה שהתקנות עדיין משום מה לא פורסמו, לא במשרד הבריאות ולא במשרד החקלאות. מישהו יודע מה עושים?

עריכה:
    כן אחרי פסח תוגש החלטת מצביעים בנוגע למתווה הקנאביס שתעלה להצבעה בכנסת ותעבור את כל האישורים שם ואז יהיה אפשר להגיש בקשות לגידול.

5. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    אני לא מאמין שיינתנו רישיונות בשנה הקרובה.
    בכל אופן אתה צריך עו"ד במקרה שכזה, מדובר בביקרוקרטיה מאוד מסובכת (ויקרה).

בהצלחה!

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!