1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שאיפה לחיים - מה לקחת ובמה לא לגעת?

הנושא בפורום 'קנאביס רפואי - כללי' פורסם ע"י Luda Banana, ‏19/3/17.

1. Luda Banana

Luda Banana חבר חדש

לייקים:
    1
    היי לכולם אם קבלת הראשיון , הוצמדתי לשאיפה לחיים , היתי רוצה עזרה בזנים שלהם . הכעב שלי הוא בראש מאוד חזק קיצר cluster כרוני ...שנה השתמשתי בזנים חזקים מאוד חזקים ..כי תכל'ס רק כאלא עוזרים לי ....בבקשה תשתפו מי שמכיר את חברה ואת הזנים שלה

2. דודה

דודה קנאביסט

לייקים:
    134
    ענבר סבבה מרגיע וטוב לשינה

3. Luda Banana

Luda Banana חבר חדש

לייקים:
    1

איך האודם ? לשם? והיהלום?

4. מתן וענונו

מתן וענונו חבר חדש

לייקים:
    2
    אהלן חבר, קודם כל רק בריאות.
    אני מחברת שאיפה לחיים ואם תרצה אתה מוזמן להוסיף אותי בפייסבוק ואשמח לסייע לך בצורה מקיפה יותר.
    https://www.facebook.com/matan.vanunu
    אם תרצה כמובן שנוכל לשוחח גם בטלפון.

בעיקרון לכאבי ראש מומלץ לצרוך בעיקר THC ורצוי מזן סאטיבה.
    לחברת שאיפה לחיים יש מגוון זנים רחב אך אני הייתי מציע לך לנסות את הזן מובי דיק ואת הזן לשם.
    בו זמנית, מומלץ לשלב CBD בטיפול, פחות מאשר THC אך לא כדאי להזניח את הקנאבינואיד המדהים הזה לכן הייתי ממליץ לך לקחת 5 גרם מהזן טופז ולשלב אותו ביחד עם הזנים האחרים.

אני מנהל את מערך הטיפול בחברה ואשמח לעזור ולדאוג שיקימו בשבילך את ההזמנה וידאגו לאספקה במרכז החלוקה או בשינוע עד ביתך.

Jack erorr.. ו-Luda Banana אוהבים את זה.
  5. דודה

דודה קנאביסט

לייקים:
    134
    היהלום חלש מאוד השאר לא ניסיתי

6. Luda Banana

Luda Banana חבר חדש

לייקים:
    1
    תודה מתן. אלסקה , P.K ,תקווה עזרו לי מאוד !! איזה דומים/תחליפים יש אצלך בשאיפה לחיים ?

7. מתן וענונו

מתן וענונו חבר חדש

לייקים:
    2
    אלסקה של תיקון עולם היא סטיבה עתירה ב- THC, הזן של חברת שאיפה לחיים שמספק נתונים דומים הוא מובי דיק, זן חזק ועם ארומה משגעת, אין הרבה זנים עם ריח כל כך שונה ומיוחד.
    מאמין שתהנה ממנו, זה הזן האהוב עלי ביותר (אני מטופל).

PK (קוש פרסי) של חברת בטר הוא זן עתיר THC ומבוסס אינדיקה בעיקרו, הזנים של חברת שאיפה לחיים שיכולים לספק תוצאות דומות הם אודם ו- CMT (קריטיקל מאס), מומלץ לנסות את שניהם.

8. Luda Banana

Luda Banana חבר חדש

לייקים:
    1
    מובי דיק עשה אותי עצבני מאוד ואחרי 45 דקות גם ההשפעה הזות הפילו נעלמה .. האודם חמוד , נותן חשק לדבר ולעשות ..אבל פי 2 , 2וחצי חלש יותר מPK .. ובכלל הפעולות של סטיבה ואינדיקה, בארץ לפחות, לא לגמרי תואמות את הספרות בעניין זה ...בגדול אני מחזיק באודם, ענבר ומובי דיק , רק את ענבר לא ניסיתי , מחר זה יקרה .. כי אני בודק זנים בבוקר ...לסיכום חברת בטר it's more better ניראה לי .. (הפרחים של אודם שרופים כאלא , כאילו גדלו ושרדו תנאים קיצוניים )

חשש999 אוהב/ת את זה.
  9. Luda Banana

Luda Banana חבר חדש

לייקים:
    1

מתן וענונו אני רוצה לקחת את דבריי חזרה . שלושת הזנים מובי דיק , אודם, וענבר זנים טובים מאוד חזקים מאוד והכי חשוב הם עושים עבודה נגד הכהב.. מה שאמרתי זה היה כניראה אחרי זמן לא מספיק עם זנים.. אתה נותן שם בראש מתן ומפתח זנים לפנים . כל הכבוד

10. יחזקאל שמעוני

לייקים:
    0
    סלחה אני לא קבלתי החדש ואני לא יודע מה לעשת שלחתי פקס ואני מחקה

11. חשש999

חשש999 קנאביסט

לייקים:
    15
    אל תתקרב לחברה הזאת.שירות טוב אולי יכולים לתת.אבל קנאביס הם לא יודעים לגדל.גיהנום עברתי עם המובי דיק שלהם .

12. kaner

kaner קנאביסט

לייקים:
    9
    גם אני סובל מאותה הבעיה, אבל לא מצאתי זן שיעלים את הבעיה, לך זה פותר קלאסטר כרוני?
    * התחלתי לאחרונה טיפול ב VERAPAMIL מקווה שיםתור את הבעיה(נורא מקווה).

13. אלי 230

אלי 230 חבר חדש

לייקים:
    1
    כל הזנים והשמות שהזכרתם זה רלוונטי רק לתחפרחת או גם לשמן ??

14. יגיל ערן

יגיל ערן חבר חדש

לייקים:
    0
    יש מי ששינוי הזן גרם לו לתופעות לואי?

15. חשש999

חשש999 קנאביסט

לייקים:
    15
    מובי דיק ,גרם לי לתופעות הפוכות, במקום לשחרר לי את השרירים,תפס אותם,הגביר לי כאבים במקום להקל עליהם.הוא היה חלש ,בראש לא הרגשתי אותו.מעל 25שנים מעשן ואף פעם קנאביס לא בא לי מקולקל.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!