1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שאלה בנוגע להתקפי חרדה

הנושא בפורום 'קנאביס רפואי - כללי' פורסם ע"י yaya4, ‏30/5/16.

1. yaya4

yaya4 חבר חדש

לייקים:
    0
    אהלן, אני שולח פה הודעה בעיקר בשביל לשמוע את דעתכם של מי שאינו משוחד על ידי חברת תרופות כזו או אחרת:
    לפני בערך שלוש שנים וכתוצאה של קפיצת בנג'י חוויתי את התקף החרדה הראשון שלי- דופק עולה נשימות רדודות ותחושה שאני הולך למות. עבר אחרי מספר דקות, אבל השאיר אותי חצי בן אדם. באותו יום כבר חוויתי את ההתקף השני, ויוםלמחרת את השלישי. לאחר שחזרתי לארץ ההתקפים המשיכו ואובחנתי כלוקה בהפרעת פאנקיה- מצב שבו הגוף נכנס להתקף חרדה לפחות מספר פעמים בחודש, כתוצאה מפעילות מסוימת. אצלי לדוגמא זה עלייה בלחץ באוזניים (כמו שהייתה באותה קפיצת בנג'י).
    מאז החיים שלי הם חצי חיים. אני על קלונקס (חמש מ"ג) וציפרלס (15 מ"ג) ושום דבר לא מוציא אותי מזה. לפני הבנג'י ההוא עישנתי מספר פעמים עם חברים בלאוס, והיה מדהים, אבל היום הפסיכיאטר שמטפל עליי אוסר עליי לחלוטין לעשן, בטענה שזה מגביר את כמות ועוצמת ההתקפים. אני פתחתי פה שאלה בשביל לשמוע אולי אנשים שחוו דברים דומים, ושלא כל כך תלויים בחברת תרופות ובלהשאיר אנשים תחת תרופות. האם אתם מכירים סיפורים דומים לשלי? כי אני כמעט בטוח שעישון יוכל לעשות לי טוב, לפחות יות רטוב מהקלונקס והצפרלקס המיותרים האלה.
    תודה!

2. TurboWin

TurboWin קנאביסט

לייקים:
    36
    יש זנים שיכולים לעורר התקפי חרדה ולעשות יותר גרועה.
    ויש זנים שעושים את ההפך הגמור ומורידים חרדות.
    ממליץ לך לקרוא יותר באינטרנט, באנגלית יש הרבה יותר מידע.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!