1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שאלה בנוגע לכמות עישון

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Dor35, ‏6/6/16.

1. Dor35

Dor35 חבר חדש

לייקים:
    0
    יצא לי לעשן כמה פעמים עם חברים שמעשנים הרבה, בדרך כלל אנחנו קונים גרם ומעשנים חצי ממנו 4 אנשים, בהתחלה אני מרגיש את זה חזק אבל אחרי רבע שעה בערך כבר כמעט נעלם לגמרי וזה ככה כל הפעמים, ניסיתי גם לעשן יותר אבל זה תמיד ככה ואני מפחד להגזים אבל אני מעשן הרבה יותר מכולם ואני בקושי מרגיש, אני לוקח לריאות ויודע לעשן, מישהו מכיר את זה או יודע מה יכול לעזור?

2. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    חצי גרם לארבע אנשים זה מינון נמוך אפילו בשביל MD חח
    תנסה לעשן יותר, כל פעם קצת יותר עד שתגיע לכמות שסבבה לך אבל קח בחשבון שזה משתנה מחומר לחומר

3. flox

flox קנאביסט על

לייקים:
    220
    קורה כשמתחילים.. מתי התחלת לעשן

4. דודה

דודה קנאביסט

לייקים:
    134
    אלוואי אלי לחזור לתקופה שחובים רק היי תוך כמה חודשים של שימוש תרגיש אותו הי בהתחלה ואז סטלה שאתה שפוך פשוט או שהוזה או שבסבבה שלך במשך 4 שעות תלוי בחומר וזה ממש מטמטם אבל מצד שני זה סוג של כיף עד שאני מוצא זן שטוב לי ואני בסבבה שלי רגוע וכיף לי אני מביא פרח שגורם להזיות ובלאגן ומחשבות על החיים ודברים הזוים בקיצור תהנו מהתקופה הזאת ואחרי זה תגדל זן שיתאים לך כי זה הפתרון לזה … וחוץ מזה עד היום הכי הרבה שאני מעשן זה 4 שאכטות ארוכות מגיונט (10 שניות בראות כול שאכטה) וזה מספק פחות מרבע גרם … הרוב צריכים כמות כפולה בשביל להגיע לסיפוק בקיצור תהנו מזה כי בקרוב תהיה חייב להיות חזיר גראס ולעשן פעם ביום לפחות והיה לך כול סטלה לא תסתכם רק בהיי היא תסתכם בהרבה דברים אחרי זה

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!