1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שאלה בנושא הקמת עסק...

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י weedli, ‏10/5/14.

1. weedli

weedli חבר חדש

לייקים:
    0
    מה דעתכם על גידול מספיק לסחר (15 צמחים בערך זה לא הרבה אבל מספיק אני חושב) ולהתחיל לסחור???
    כלומר הכוונה זה אם זה שווה את הכסף מבחינת משטרה/עולם תחתון/ כול מיני קאקות אחרות?
    ותכלס זה יכול להרטיב את היובש אצל כמה אנשים :)

2. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    זה בדיוק ההפך מהמהות של המגזין והפורום, וזה נוגד לגמרי את המטרה שלנו ומה שאנחנו מאמינים בו.

אם תגדל בשביל לסחור אתה לא תורם שום דבר ללגליזציה ולמהפכה שאנחנו מנסים לעשות, אלא אם כן תשבור את השוק ותמכור במחיר סמלי של נגיד לא יותר מ-25 ש"ח לגרם.

אנחנו כן נשמח לפעילות למען הלגליזציה ובאופן אישי אני חושב שאם תמכור במחיר כזה נמוך זה דווקא יכול לתרום קצת לכמה אנשים,
    יש הרבה אנשים שצריכים את זה מבחינה רפואית, ובלי זה החיים שלהם "לא משהו", אבל הם לא יכולים להרשות לעצמם בגלל המחירים או בגלל הבירוקרטיה הבלתי אפשרית לכל מה שנוגע לאישורים רפואיים.

חוץ מזה שגם ככה רוב האנשים די מפסיקים לקנות מסוחרים במחירים של היום ועוברים לגדל או שמפסיקים לעשן או שמנסים להוציא אישור רפואי.

אתה מוזמן להציע רעיונות שיתרמו לקידום הלגליזציה, את זה אנחנו נשמח לשמוע ולעזור.

3. weedli

weedli חבר חדש

לייקים:
    0
    זה שדווקה חשבתי עלזה מי יקנה ממישהו שהם לא מכירים אז חשבתי פשוט לגדל המוווון חומר ולמכור בזול... להחזיר את ההשקעה כזה

4. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    וואלה ..

אז אם תמכור בזול תרשום אותי מעכשיו בתור [;

5. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
    תגדל כמה שיותר וגם אם תמכור ב45 שקל לגרם זה סבבה לגמרי.
    מה גם ככל שיש יותר מגדלים יש פחות סיכוי שיעלו עליהם והעונשים יהיו קטנים יותר.

פה בפורום אנחנו נשמח שיהיו כמה שיותר מגדלים וכל אחד והסיבות שלו (עדיף שלא נדע).
    אבל למכור פה בפורום זה קו אדום.

6. AK47

AK47 קנאביסט

לייקים:
    3
    גם אם תמכור ב80 שקל לגרם זה שווה את זה

7. alechko

alechko קנאביסט

לייקים:
    4
    אם תשבור פה את השוק בסביבה שלך וזה יהיה מחיר מינימלי נטו בשביל לכסות את ההוצאות שלך אז סבבה..
    רק אל תחפש פה קונים בפורום , מה שחסר לנו פה זה עוד סוחרים ...

8. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    יאללה אני אומר נפתח אשכול לסחר.

9. Adiv

Adiv מנהל
    מנהל

לייקים:
    235
    אחי...

א. ממליץ בחום שלא לדבר על הכוונות שלך בנוגע ליבול הסופי - בטח לא אם אתה מתכוון לעשות עבירה שהחוק היבש בארץ יכול לתת עליה עד עשרים שנה בית סוהר (אם כי לא שמעתי על מקרה שמישהו באמת ריצה את כל העונש הזה, אבל בכל זאת):

http://www.lawforums.co.il/fullArticleDetails.aspx?id=251292

ב. אתה גידלת פעם קנאביס? כי אם לא גידלת מעולם נאי חושב שכדאי שתתחיל עם מערכת קטנה כדי שתוכל להתנסות ולהבין היטב כיצד העניין עובד - לקפוץ ישר למים העמוקים עם 15-20 צמחים זה לא חכם בעליל...אני לא אומר שהקנאביס מסובך לתפעול או משהו - אבל נראה לי שכל דבר חדש שעושים כדאי קודם כל להתחיל בקנה מידה קטן.

10. deleted4

deleted4 Banned

לייקים:
    0
    למכור גרם ב-25 שקל?

זה לא שווה תסיכון שהבנאדם לוקח!

למכור ב 100 שקל גרם של ירוק איכותי ברמה של רפואי זה סבבה לגמרה.

איזה זנים גידלת בדיוק?

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!