1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שאלה בקשר יבוש ויישון

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י nightmare, ‏15/6/14.

1. nightmare

nightmare קנאביסט

לייקים:
    0
    קראתי את המדריך אבל לא הבנתי משהו אחרי יבוש של 3-4 ימים אני מכניס לצנצנת ופותח כול יום ל 10 דקות אבל אחרי כמה זמן אפשר לעשן ? בערך כמה ימים צריך ליבש ? כי אני יכול לייבש רק 4 ימים אחרי זה אנשים באים למקום שאני מיבש

2. nightmare

nightmare קנאביסט

לייקים:
    0
    ואני כבר התחלתי היום ליבש בצהרים

3. alechko

alechko קנאביסט

לייקים:
    4
    מה זאת אומרת אנשים באים למקום? אתה עושה את זה בחוץ?
    אתה יכול לעשות את הייבוש אפילו בארון שבחדר שלך או בתוך קרטון סגור ולשים בחדר..
    חשוב שלא יגיע אור והמקום יהיה עם כמה שפחות לחות וכמה שיותר נקי וסטרילי.

היישון נועד בשביל לשמור על החומר לטווח זמן ארוך יותר אלא אם כן אתה מתכוון לעשן אותו בתקופה הקרובה...לגבי הייבוש הייתי ממליץ על שבוע מינימום ולא 3-4 ימים ואז להתחיל ביישון.
    אחרי כמה זמן אפשר לעשן? אם החומר התייבש כמו שצריך ואתה כבר בתהליך היישון אתה יכול אז ברמת העיקרון כבר לעשן את החומר , פשוט כפי שאמרתי תהליך היישון נועד לשמור על החומר לטווח ארוך יותר כמו יין שמשתבח עם הזמן :)

4. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    יישון נועד כדי לפרק מספר חומרים שמקנים טעמי לוואי.
    עם הזמן החומרים מתפרקים והטעם משתבח.

כמובן שכל אחד והטעם האישי שלו.

5. nightmare

nightmare קנאביסט

לייקים:
    0
    אני מייבש בארון אבל פשוט כול החדר ריח ולי זה לא מפריע אבל ההורים חוזרים מוקדם וזה נותן לי כולה 4 ימי יבוש

6. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    תשמע
    אם אתה יכול - אז עדיף שתתן לו עוד כמה ימים להתייבש - תנסה אולי - לא יודע - לאוורר את החדר כמו מטורף, להשאיר חלונות פתוחים, למנוע מההורים להכנס - כל דבר כזה אם אתה יכול, זה בסך הכל עניין של עוד 3-4 ימים.
    בלי קשר לזה - אתה אמור לפתוח את הארון לאיזה 20 דקות ביום כדי שהאוויר יתחלף, וזה גם יקטין קצת את רמת הריח..

אם אתה לא יכול - אתה יכול אחרי 4 ימים להעביר לצנצנת,
    אבל אז כדאי לך לחכות לפחות 10 ימים נוספים לפני שתתחיל לעשן..

בערך, כן ?
    זה לא מדע טילים..
    תבדוק את הפרחים כל יום, תראה אם הם מרגישים ומריחים סבבה לעישון ואולי זה יהיה אפילו לפני..

7. TheFornicator

TheFornicator חבר חדש

לייקים:
    0
    חח בעע.. הורים..

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!