1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שאלה בקשר לצמח סבוך

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י ares, ‏14/5/16.

1. ares

ares חבר חדש

לייקים:
    3
    שלום חברים. אני מגדל AK48 נקבי. בן 3 שבועות מאז שיצא מהאדמה. מצע אדמה שהציעו לי בחנות גידול עם עוד 2 סוגים של אדמה שמעורבבים יחד. נורת נלג 250. משקה בערך 2 וחצי ליטר כל השקייה כל 3-4 ימים (יבש לח) עם נוזל השרשה-1 מל על כל ליטר. ועד כה אני מבסוט מאוד. אני משווה אותה לצמחים אחרים בפורום יומן גידול והיא פשוט מטורפת כרגע בגובה 22 סמ והשאלה היא כזאת : הצמח סבוך מאוד עשיתי רק קיטום אחד והוא מתפשט מהר מאוד ומתפצל לכל כיוון וטס גם לגובה. אני חושב שלא מגיע מספיק אור לעלים למטה כי שמתי לב ש2 העלים הכי תחתונים התכופפו ממש כלפי מטה ואחד מהם נהיה כמעט כולו צהוב. יש לציין ששאר הצמח מדהים ירוק ויפייפה הטמפ והלחות בארון בדיוק לפי הספר השאלה אם זה לגיטימי או שבגלל שהצמח כלכך סבוך לא מגיע אור ויש מה לעשות עם זה כמו קשירות או שזה לא קריטי לתת לו להמשיך לצמוח כרגיל?

2. TheHebrewHammer

TheHebrewHammer חבר חדש

לייקים:
    7
    לפי התיאור לא קריטי בכלל, 2 העלים הכי תחתונים שהצהיבו זה טבעי לגמרה סע ברכה והצלחה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!